Opencart Excel Import & Export Modülü

E-ticaret üzerinden istediğiniz ürün veya hizmet içeriğini satışa çıkarabilirsiniz. Bu sayede geniş kitlelere erişim sağlayarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. E ticaret alt yapınızı Opencart yapmanız başarı oranınızın artmasına yardımcı olacaktır. Çünkü tüm özellikleri bir arada bulabilir ve buna bağlı bir strateji oluşturarak kar marjınızı arttırabilirsiniz. Opencart kullanıcısı iseniz modüller hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Özellikle de işinize çok yarayacak bir modülün tanıtımını yapacağız. Bu modül raporlama ve ürün takibi konusunda size profesyonel bir destek sunacaktır. Modülün adı Opencart Excel Import & Export olup kullanıcısına birçok artı değeri sunuyor. 

Opencart Excel Import & Export Modülü İnceleme 

Opencart Excel Import & Export Modülü sayesinde tüm ürünlerinizi liste halinde alabilirsiniz. Başlık, kategori, stok ve fiyat gibi birçok içeriğin olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm opencart kullanıcıları bu modülün özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilir. Doğru bir tanımlama yapmanız yeterli olacaktır. Dışarı veri aktarma dediğimiz yani ürünlerinizi herhangi bir kurumla veya işletme ile paylaşmak isterseniz excel modülüne alabilirsiniz. Bu listeyi de başkaları ile de paylaşabilirsiniz. Ürünlerinizi listelemek için tasarlanan bu modül işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bunun için mutlaka edinin ve kullanın. 
Toplu Fiyat Değiştirme
Satmış olduğunuz ürünlerinizin fiyatlarını değiştirmek istiyorsanız. Bunu manuel yapmak isterseniz zaman kaybı olacaktır. Ayrıca manuel değiştirme yanlış yapma olasılığının da artmasına yardımcı olur. Bunun için yapmanız gereken adımları listeleyelim.

  • Opencart Excel Import & Export Modülünü satın alın ve kurulumu tamamlayın. 
  • Toplu liste çekin.
  • Fiyat bölümünde bulunan rakamları istediğiniz gibi arttırın veya düşürün. 
  • Daha sonra listeyi kaydedin ve içe aktar bölümünden yükleyin. 
  • Böylelikle fiyat güncellemesini tüm ürünlerinizde başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. 

İç Ve Dış Aktarım Yapabilme 

Yeni bir ürün yüklemek istediğinizde toplu bir liste oluşturabilir ve içe aktarım yapabilirsiniz. Bu sayede zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Dışa ürün aktarabilir ve üçüncü kişilerle paylaşım yapabilirsiniz. 

E ticaret başarı oranınızı arttırmak ve daha çok satış yapabilmek için alt yapınızın kaliteli ve doğru yönetilebilir olmasına özen gösterin. Bunun için de özel modülleri kullanmayı ihmal etmeyin.