Opencart Kampanya Modülü 

Opencart kullanıcıları için özel olarak geliştirilen kampanya modülü sizin daha çok satış yapmanıza olanak sağlıyor. Kolay kullanımı sayesinde kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Sitenizde kampanya yapmanız müşterilerinizin beğenisini kazanacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken müşterinin ilgisini çekecek bir kampanya oluşturulmasıdır. Bu kampanya hedef kitlenin dikkatini çekecek olması sayesinde satışlarınızı pozitif bir oranda arttırabilirsiniz. Farklı olanı denemek internette başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Opencart kullanıyorsanız mutlaka bu modülü edinin ve hemen kullanmaya başlayın. 

Yararları Nelerdir İnceleyelim 
Opencart kampanya modülünü satın aldınız ve yüklediniz. Burada istediğiniz kampanya modülünü kolayca oluşturabilirsiniz. 

  • Ürün alana fiyat indirimi veya farklı bir ürün bedava kampanyası oluşturabilirsiniz. 
  • Belirli adet alım yapana indirim veya ürün hediyesi 
  • Ürün alana belirli oranda indirim 
  • Hafta sonu kampanyaları 
  • Kampanyanız için belirli bir tutar veya adet oluşturabilme 
  • Kupon kullandırabilme 
  • Ve sizin belirleyeceğiniz kampanya türleri

Bunlar arasında kupon kullandırma internetten ürün alanlar için en cazip bir modeldir. Modül üzerinden kupon kodu oluşturduğunuzda bu kuponun kurallarını ve indirim oranlarını da belirleyebilirsiniz. Belirli bir tutarda alışveriş yapan müşterilerinize bu kuponu otomatik olarak verebilirsiniz. Bu sayede kurumsal bir marka bağlılığı da oluşacaktır. İndirim ve kampanyalar her zaman ilgi çekici olacaktır. Bunu düzenli olarak uygulayabilir ve net sonuçlar alabilirsiniz. 

En İyi Reklam Aracı 
Bu modül aynı zamanda en iyi bir reklam aracı olarak da karşınıza çıkıyor. Yaptığınız kampanyaları ilgili sosyal medya alanlarında paylaşabilir ve buna bağlı bir strateji oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu reklamı modül sayesinde ücretsiz yapabilirsiniz. 

E ticarette dikkat çekmek istiyorsanız sizin için özel olarak belirlediğimiz bu modülün avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. Modül ödeme yöntemlerine göre kampanya oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kargo ücretsiz kampanyası da oluşturabilirsiniz. Eğer bayileriniz var ise bayilerinize özel de kupon veya indirim yapabilirsiniz. 

Modül fiyat açısından oldukça ekonomiktir. Ekonomik bir tutar ödeyebilir ve geniş kitlelere reklamlarınızı ve markanızı ulaştırabilirsiniz. Buda size kurumsal bir büyüme sağlar.