Menu
Sepetim

OpenCart Modülleri

OpenCart Modülleri ile sitenizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz, Üstelik sürüm derdi yok, entegre derdi yok tüm modülleri ücretsiz olarak kurulumu sağlıyoruz, dilerseniz dosya eposta adresinize wetransfer ile gönderilir ve kendinizde kurabilirsiniz.

E-Ticaret sitende tüm kararlar anlık ve hızlı olarak verilmektedir ki bu müşteriniz aradığı ürünü bulduğu sitelerde fiyat önce olmak üzere sitenin güvenilirliğini çok hızlı bir şekilde sezgilemektedirler. 

Güvenin en büyük rolü kaliteli ve dolgun içerikten oluşmaktadır, buda içerik kalitenizin (resim, ifadeler) dolgunluğu ise zengin çeşit ile ilgili ve detaylı bir site olduğunu gösterebilmekten geçmektedir.

E-Ticaret Sitenizi geliştirebileceğiniz bir çok modifikasyon modüllerimizi bu sayfada listeledik, bol kazançlar dileriz.

Sitemizdeki modüller ekseyetli 2x ve 3x sürümlerini desteklemektedir.

OpenCart Modülleri ile sitenize sonradan modül yüklemesi yapabilir bu modülleri dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz. Modül kurulumları OCMOD ve VQMOD yapısı ile çalışmaktadır kolay kurulabilir ve yönetilebilir.

Tüm OpenCart Eklentileri Default temalara göre uyarlı olarak çalışmaktadır çok yaygın kullanılan modüller genellikle tüm opencart sürümlerinde ek bir editör kodlamasına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.

OpenCart Modüllerinde lisanslama veya sınırlama bulunmamaktadır, Satın aldığınız modülleri dilediğiniz sitede kullanabilirsiniz sipariş sonraası modülleriniz wetransfer ile tarafınıza eposta ile gönderilmektedir.

Satın alacağınız modüllerde kendim kurabilirim yada ücretsiz kurulum istiyorum seçenekleri bulunmaktadır, seçeneğinize göre ücretsiz destekte alabilirsiniz.

Modül konusunda geliştirmeler söz konusu olduğunda ücretsiz güncelleme talep edebilirsiniz. Kurulumlar yine ücretsiz olarak yapılacaktır.

Journal Quick Checkout, Ajax Checkout gibi tek sayfa ödeme modülleri kullanıcıların kolayca ve hızlıca alışveriş yapabilmeleri için benzersiz özellikler, bilindiği gibi opencartın kendi ödeme sayfası 6 aşama ve bu alışverişi tamamlamayı biraz zorlaştırıyor.İyzico ve paytr kendi sanal pos modülle..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart ın hem orjinal temasında hem de satın alınan özel temalarda üye hesabım sayfası için özel bir tasarım hiçbir zaman yapılmaz. Kaliteli bir eticaret sitesi kurmak isteyen ve a dan z ye her sayfası özenli olmasını isteyenler için opencart hesabım sayfası tasarımı modülü hem çok şık, hem de müş..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
OpenCart Gelişmiş Toplu Resim Yükleme Modülü ile resimlerinizi çok daha kolay ve hızlı olarak yöneteceksiniz, modülümüzün özellikleri aşağıdaki gibidir.Ürün resimlerini Sürükle ve Bırak ile kolayca yüklebilir ve sırabilirsiniz, Ürünü sildiğinizde otomatik olarak resimlerinde silinmesini aya..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart Facebook ModülüBu modül ile opencart sitenize giriş yapan kullanıcılar facebook hesapları ile doğrudan sitenize üye olabilir, facebook hesapları ile giriş yaparak sipariş verebilirler. ..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Bu uzantı, mağaza sahiplerinin bir kategori ve bu kategorideki ürünleri, oturum açtıktan sonra atanmış müşteri gruplarının müşterilerine görünmesini sağlar.Normal müşteriler için bu kategori görünür olmayacaktır.Yönetici alanınızdan kolayca özelleştirilebilmesi için bir kategori için bir / ç..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar yada euro dur ürünü eklerken dolar yada euro seçerek eklediğinizde sitenizde türk liarası olarak görünür, dolar, euro değer kazanıp kaybettiğinde ürü..
₺70,00
Vergiler Hariç:₺70,00
Opencart XML Export modülü ile istenen alanlar seçilerek xml veya csv formatında ürün datası oluşturulabilir. Bu oluşturulan xml datası sürekli günceldir ve başka eticaret sitelerine verilerek sitedeki ürünler başka platformlara aktarılıp entegrasyon kurulabilir. Opencart xml verme modülü sayesinde ..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
Opencart toplu ürün taşıma modülü ile admin panelinde seçilen ürünler tek seferde ve tek tuşla istenen kategoriye taşınabilir, kopyalanabilir veya seçilen kategoriden kaldırılabilir. Opencart ın bu konuda toplu işlem yapabilecek bir özelliği yoktur ve bu modül ile bu işlem oldukça verimli biçimde ba..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
Çok fazla kategori ve ürünü olan opencart sitelerinde opencartın default sitemap i çalışmaz. Opencart sitemap oluşturucu modül ile sitemap birden fazla parçada oluşturulabilir ve çok yüksek ürün adetlerinde bile performanslı şekilde çalışır. Ayrıca tekrarlanmayan linkler, her an linkin genarate edil..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
Bu modül sayesinde google merchant center ürün entegrasyonunuz ve facebook pixel reklamları için gerekli olan xml formatını uygun kategori yapısında oluşturabilirsiniz. ..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
OpenCart Admin Hızlı Ürün DüzenlemeÇoklu ürün yönetimleri opencart alt yapısında verilen filtreleme özelliklerinin kısıtlı olması sebebi ile zordur. Aradığınız ürünün ne kadar çok fonksiyonu ile filtreleme yapabilirseniz o kadar sağlıklı sonuçlara ulaşabilir, her işlem için ürün sayfasını ziyare..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
VQMOD yazılımı aracılığı ile sitenizine ürünlerinizi TL olarak eklediniz fakat Dolar olarak satmak istiyorsunuz bu durumda ürünlerinizi eklerken kur fiyatına girmek gerek yada güncellemek gerekiyordu, bu modül sayesinde artık mağaza para biriminize eklediğiniz fiyat otomatik dönüşür. örn; her zaman ..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Bu uzantı, ürünün fiyatı yalnızca kullanıcının oturum açtığında gösterileceğini belirtir. Böylece, kullanıcı bir ürünün fiyatını yalnızca kayıt olduktan sonra görebilir.Bu nedenle, bu uzantıyı kullanarak, admin'den ürünlerin durumunu yalnızca ürünler için fiyatların müşteri girişinde görüneceği..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
ÖZELLİKLER • Mükemmel Genişletme, ürün renk varyasyonunu göstermenize yardımcı olur • Ürün sayfasında renk çemberi OR Square ile renk seçeneği gösterilecektir • 2 biçimdeki renk kodu stili: -> 1 RGB kodu: ör. Pembe renk (255.105.180) için -> 2 Hex code: ör. Pembe renk (# FF69B4) • Renkli kodu ..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
bu modül yardımı ile Çok Dilli'yi (1.5.x, 2.x ve 3.x) içe aktarabilir ve eski Opencart sürümünüzü daha az zarar ile kurtarabilirsiniz.. Ürününüzü xls, xlsx, csv, xml gibi çeşitli biçimlerde içe / dışa aktarabilirsiniz...
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Ticket Sistemi Pro uzantısı, müşterilere profesyonel destek sağlayan bir Ticket Yönetim Sistemini desteklemektedir Müşterileri hızlı ve kolay bir şekilde desteklemektedir.  Müşteri, Ticketiniz Mağazanızın Ön Tarafından Oluşturabilir ve Yönetici Müşteri Tarafından Yanıt Alabilir Tüm Ticket Listesi Ge..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
seçeneği değiştikçe fiyatın dinamik olarak değişmesini istiyorsanız o zaman bu eklenti ile aradığınızı buldunuz!tema her türlü (Journa vb.)  Ile çalışmak için idealdir ocmod da mevcuttur  Özellikler: - canlı fiyat güncelleme  - fiyat değişimini hesapla opsiyon değişikliği olduğunda  - mi..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Ürüne özel sekmeler için Özel Tabs Pro Advance sürümü, bu modül yardımı ile sınırsız sekmeleri ürüne ekleyebilir, 1000 ürününüz olmasını sağlar ve tüm ürüne aynı sekmeyi eklemek istediğinizde o zaman sadece kategoriye ekleyebilir ve tümü üzerinde gösterecektir ürün, onun modülü çok özelliği verin, k..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Bu uzantı, müşterinizin belirli bir miktarda bir ürün seçmesini, ürünün  - B'nin, miktar düşüşünü 10, 20, 50  - A, C olarak 50, 100, 150, 200 olarak vermek istediğinizde yararlıdır.  Diğer tüm ürünler, +1 artımı ile varsayılan olarak çalışacaktır. ..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Opencart toplu indirim uygulama modülü ile özellikle bayi ve son kullanıcı müşterilerine aynı anda hizmet veren siteler toplu indirim uygulayabilirler. Bayi grubu tüm müşterilerine %40 indirim verme gibi bir işlemi saniyeler içerisinde sitelerinde uygulayabilirler. Ayrıca bir kategoride %40, başka k..
₺50,00
Vergiler Hariç:₺50,00
Gösterilen: 21 ile 40 arası, toplam: 83 (5 Sayfa)