Menu
Sepetim

OpenCart Modülleri

E-Ticaret sitende tüm kararlar anlık ve hızlı olarak verilmektedir ki bu müşteriniz aradığı ürünü bulduğu sitelerde fiyat önce olmak üzere sitenin güvenilirliğini çok hızlı bir şekilde sezgilemektedirler. 

Güvenin en büyük rolü kaliteli ve dolgun içerikten oluşmaktadır, buda içerik kalitenizin (resim, ifadeler) dolgunluğu ise zengin çeşit ile ilgili ve detaylı bir site olduğunu gösterebilmekten geçmektedir.

E-Ticaret Sitenizi geliştirebileceğiniz bir çok modifikasyon modüllerimizi bu sayfada listeledik, bol kazançlar dileriz.

Sitemizdeki modüller ekseyetli 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2, 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.3.3 sürümlerini desteklemektedir.

OpenCart Modülleri ile sitenize sonradan modül yüklemesi yapabilir bu modülleri dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz. Modül kurulumları OCMOD ve VQMOD yapısı ile çalışmaktadır kolay kurulabilir ve yönetilebilir.

Tüm OpenCart Eklentileri Default temalara göre uyarlı olarak çalışmaktadır çok yaygın kullanılan modüller genellikle tüm opencart sürümlerinde ek bir editör kodlamasına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.

OpenCart Modüllerinde lisanslama veya sınırlama bulunmamaktadır, Satın aldığınız modülleri dilediğiniz sitede kullanabilirsiniz sipariş sonraası modülleriniz wetransfer ile tarafınıza eposta ile gönderilmektedir.

Satın alacağınız modüllerde kendim kurabilirim yada ücretsiz kurulum istiyorum seçenekleri bulunmaktadır, seçeneğinize göre ücretsiz destekte alabilirsiniz.

Modül konusunda geliştirmeler söz konusu olduğunda ücretsiz güncelleme talep edebilirsiniz. Kurulumlar yine ücretsiz olarak yapılacaktır.

Opencart Stok Gelince Haber Ver Modülü Opencart sitenizde tükenen ürünler için müşterileriniz bildirim almak isteyebilir. Ürünün stokta olmadığı bir anda ziyaret eden potansiyel müşteriniz gelince beni bilgilendir diyerek bir not bırakır. Siz sitenize stok girdiğinizde müşteriniz mail ile b..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart excel aktarımı modülü ile başta sipariş verileri olmak üzere, üye listesi, kullandırılan kuponlar gibi faydalı veriler excel formatında dışarıya aktarılabilir. Raporlama, kontrol gibi birçok işlem için tüm veriler xls formunda bilgisayarınıza indirilebilir...
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart TCMB Kur Modülü Opencart çoklu para birimi ile çalışan bir e-ticaret yazılımıdır. Türkiyede satış yapan siteler döviz kuru olarak TCMB nin satış kurunu kullanmak isterler, opencartın default yapısındaki gören kur Türkiyede işlem gören kur ile farklılık gösterebilir. Bu modül sayesi..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart Paytr Uyumlu Ödeme Sayfası - Opencart İyzico Uyumlu Ödeme Sayfası Opencart siteniz için dönüşümleri en yüksek ödeme sayfasıdır. Kullanıcılar üzerinde önemli arştırmalar yapan hepsiburada, markafoni gibi sitelerin kullandığı ödeme sayfasının benzeri bir yapıdadır. İyzico ve paytr gibi tek..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Journal Quick Checkout, Ajax Checkout gibi tek sayfa ödeme modülleri kullanıcıların kolayca ve hızlıca alışveriş yapabilmeleri için benzersiz özellikler, bilindiği gibi opencartın kendi ödeme sayfası 6 aşama ve bu alışverişi tamamlamayı biraz zorlaştırıyor. İyzico ve paytr kendi sanal pos modülle..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart ın hem orjinal temasında hem de satın alınan özel temalarda üye hesabım sayfası için özel bir tasarım hiçbir zaman yapılmaz. Kaliteli bir eticaret sitesi kurmak isteyen ve a dan z ye her sayfası özenli olmasını isteyenler için opencart hesabım sayfası tasarımı modülü hem çok şık, hem de müş..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
OpenCart Gelişmiş Toplu Resim Yükleme Modülü ile resimlerinizi çok daha kolay ve hızlı olarak yöneteceksiniz, modülümüzün özellikleri aşağıdaki gibidir. Ürün resimlerini Sürükle ve Bırak ile kolayca yüklebilir ve sırabilirsiniz, Ürünü sildiğinizde otomatik olarak resimlerinde silinmesini aya..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Opencart Facebook Modülü Bu modül ile opencart sitenize giriş yapan kullanıcılar facebook hesapları ile doğrudan sitenize üye olabilir, facebook hesapları ile giriş yaparak sipariş verebilirler. ..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Bu uzantı, mağaza sahiplerinin bir kategori ve bu kategorideki ürünleri, oturum açtıktan sonra atanmış müşteri gruplarının müşterilerine görünmesini sağlar. Normal müşteriler için bu kategori görünür olmayacaktır. Yönetici alanınızdan kolayca özelleştirilebilmesi için bir kategori için bir / ç..
₺75,00
Vergiler Hariç:₺75,00
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar yada euro dur ürünü eklerken dolar yada euro seçerek eklediğinizde sitenizde türk liarası olarak görünür, dolar, euro değer kazanıp kaybettiğinde ürü..
₺70,00
Vergiler Hariç:₺70,00
Opencart XML Export modülü ile istenen alanlar seçilerek xml veya csv formatında ürün datası oluşturulabilir. Bu oluşturulan xml datası sürekli günceldir ve başka eticaret sitelerine verilerek sitedeki ürünler başka platformlara aktarılıp entegrasyon kurulabilir. Opencart xml verme modülü sayesinde ..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
Opencart toplu ürün taşıma modülü ile admin panelinde seçilen ürünler tek seferde ve tek tuşla istenen kategoriye taşınabilir, kopyalanabilir veya seçilen kategoriden kaldırılabilir. Opencart ın bu konuda toplu işlem yapabilecek bir özelliği yoktur ve bu modül ile bu işlem oldukça verimli biçimde ba..
₺60,00
Vergiler Hariç:₺60,00
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 84 (7 Sayfa)