Menu
Sepetim

OpenCart Modülleri

OpenCart Modülleri ile sitenizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz, Üstelik sürüm derdi yok, entegre derdi yok tüm modülleri ücretsiz olarak kurulumu sağlıyoruz, dilerseniz dosya eposta adresinize wetransfer ile gönderilir ve kendinizde kurabilirsiniz.

E-Ticaret sitende tüm kararlar anlık ve hızlı olarak verilmektedir ki bu müşteriniz aradığı ürünü bulduğu sitelerde fiyat önce olmak üzere sitenin güvenilirliğini çok hızlı bir şekilde sezgilemektedirler. 

Güvenin en büyük rolü kaliteli ve dolgun içerikten oluşmaktadır, buda içerik kalitenizin (resim, ifadeler) dolgunluğu ise zengin çeşit ile ilgili ve detaylı bir site olduğunu gösterebilmekten geçmektedir.

E-Ticaret Sitenizi geliştirebileceğiniz bir çok modifikasyon modüllerimizi bu sayfada listeledik, bol kazançlar dileriz.

Sitemizdeki modüller ekseyetli 2x ve 3x sürümlerini desteklemektedir.

OpenCart Modülleri ile sitenize sonradan modül yüklemesi yapabilir bu modülleri dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz. Modül kurulumları OCMOD ve VQMOD yapısı ile çalışmaktadır kolay kurulabilir ve yönetilebilir.

Tüm OpenCart Eklentileri Default temalara göre uyarlı olarak çalışmaktadır çok yaygın kullanılan modüller genellikle tüm opencart sürümlerinde ek bir editör kodlamasına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.

OpenCart Modüllerinde lisanslama veya sınırlama bulunmamaktadır, Satın aldığınız modülleri dilediğiniz sitede kullanabilirsiniz sipariş sonraası modülleriniz wetransfer ile tarafınıza eposta ile gönderilmektedir.

Satın alacağınız modüllerde kendim kurabilirim yada ücretsiz kurulum istiyorum seçenekleri bulunmaktadır, seçeneğinize göre ücretsiz destekte alabilirsiniz.

Modül konusunda geliştirmeler söz konusu olduğunda ücretsiz güncelleme talep edebilirsiniz. Kurulumlar yine ücretsiz olarak yapılacaktır.

Opencart yazılımda ürüne seo başlığı yazmak zorunludur, aksi halde ürünü kayıt edemezsiniz. Bazı eklentiler bunu zorunlu olmaktan çıkarır ancak bu eticaret sitenizde seo için dezavantajdır. Opencart otomatik seo title yazma modülü ile siz ürün adını yazdığınızda sistem bunun aynısını seo title olara..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
NOT: 3x sürümleri için Üye ve Satış Datası Aktarma modülü sayfasını ziyaret ediniz.Opencart üye aktarım modülü sayesinde özellikle başka bir eticaret sitesinden geçiş yapanlar, eski sitelerindeki müşteri datasını yeni sitelerine kolaylıkla ve tek seferde yükleyebilirler. Hazırlanan bir excel dos..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Opencart sitenizde ürünlerin üzerinde kargo ücretsiz, yeni ürün, indirimli ürün gibi etiketleri yazdırabileceğiniz kullanışlı bir modüldür...
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Opencart sisteminde ürüne sınırsız sayıda renk beden gibi seçenekler eklenebilir. Bu yönüyle ihtiyaçları çoktan aşmış olsa da önemli bir eksik söz konusudur. S beden 1 adet, M beden 3 adet, L beden 7 adet olduğu bir üründe ürünün stok sayısı bunlardan bağımsız olabilir ve bu durum sıkıntıya yol açar..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Opencart sitesine yönetim panelinden ürün ekleyen site yöneticileri her defasında kdv oranını elle seçip eklerler. Kdv oranı genellikle bir eticaret sitesi için hep aynıdır, örneğin teksil ürünleri satan bir sitede hep %8 kdv girilir. Opencart ön tanımlı kdv belirleme modülü ile admin paneli ayarlar..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Bu modül ile farklı şekillerde bilgiler içeren formlar hazırlayıp istediğimiz bir sayfaya yerleştirebiliriz.    ..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Filigram modülü ile ürünlerinize kategori, marka, tekil ürün veya fazlası olarak etiket ekleyebilme olanağı ile ürünlerinizi zenginleştirebilir tüm resim boyutlarında müşterilerinize bilgi verebilmenize olanak sağlar.NOT: 3x sürümleri için Watermark modülü kullanılmakta olduğundan dolayı fiy..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Sayfalama yapmadan, tüm ürünleri tek sayfada gösterilmesini sağlayan bir modüldür. Bir kategoride 500 adet ürün varsa bunu tek sayfada göstermek sayfa açılışını çok yavaşlatacaktır, diğer taraftan 50 şerli olarak bölünürse 10 sayfa olur ve ileri sayfadaki ürünlerin görüntülenmesi düşük olacaktır. ..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Tükenen ürünlerin silinmesi normal gibi görünse de arama motorları sürekli kaldırılan bağlantıları sevmezler. Diğer taraftan sosyal medya, forumlar, bloglarda paylaşılan linkler de 404 hata sayfasına düşmesi olumsuz bir durumdur ve yıllar geçtikçe bunlar sürekli birikmeye devam eder. Silme işlemi ya..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Opencart sisteminin model kodu olarak isimlendirdiği değer ürünün asıl kimliğidir. Gerek site tarafında gerek güncellemelerde veya toplu işlemlerde ürün bu kod ile tanınır. Diğer taraftan aynı model kodu birden fazla ürüne verilebilir ancak bu sistemde mümkün olsa dahi birçok açıdan sorunlu bir duru..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Opencart sitenizde müşterilerinizin sizinle kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlaması için pratik bir form oluşturabilirsiniz. Ayrıca modül bir yönetici ekranına sahiptir ve hangi bilgiler alınacak bunu kolaylıkla belirleyebilirsiniz.  ..
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
Genellikle tekrar edilen yükleme işlemlerinde ürünlerin çiftlenmesi, yada kopyalanma, hatalı giriş işlemleri sonrasında aynı isme sahip ürünlerinizin tespiti için tasarlanmış bu modül ile yönetim panelinizden çok kolay bir şekilde ürünlerinizi tespit edebilirsiniz...
₺25,00
Vergiler Hariç:₺25,00
OpenCart FTP Şifre Alanı Girmeden Modül YükleyebilmekOCMOD Dosyası ile bir sefer modül yüklemenizin sonrasında yükleyeceğiniz modüllerde Ayarlar sayfanızda FTP  şifrenizi yazmadan dosya yüklemenize olanak verir.Paneliniz açıkken 2. kişiler tarafından zarar verilmemesi için önem arz etmekte o..
₺20,00
Vergiler Hariç:₺20,00
Sepete Eklemeyi Durdur Modülü Teknolojinin gelişmesi ile E-ticaret alanında ürün satışları gün geçtikçe artmakta. Birçok kurumsal ve özel sektör firmaları ürünlerinin birçoğunu artık online yapmaktadır. Ürünlerinizin tanıtımını ve satışını yaptığınız sitelerde bazı durumlara dikkat edilmesi gerekli..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü Opencart üyelik kaydı yapılırken uzunca sorular ve konuyla alakası olmayan birçok soru seçenekleriyle dolu. Üye olmak isteyen müşteriniz Opencart üyelik kaydını doldururken birçoğu kaydın başında veya ortasında doldurmaktan vazgeçebiliyor. Bu durum müşteri sayını..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü Opencart kategoride ürün sayısı modülü hem sayfayı yöneten admin'e kolaylık hem de sayfayı ziyaret eden müşterilere kolaylık sağlamaktır. En büyük amacı kolaylık sağlamasıdır. İşinizi daha çok kolaylaştırmış olacak ve zaman kazandırmış olacaktır. Bu modülü kul..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Kargo Etiketi Modülü Günümüzde E-ticaret ağı gün geçtikçe ilerliyor. Gıda, giyim, temizlik ve bakım ürünleri, ev araç gereçleri gibi birçok ihtiyaçlarını bireyler artık dışarıdan alışveriş yapmak yerine E-ticaret üzerinden ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Böylelikle zaman kazanmış ve daha kolay alışv..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart CTRL+S İle Kayıt Modülü E-ticaret geliştikçe ürünlerinin satışını online yapan firmaların sayıda gün geçtikçe büyük oranlarla artmakta. Birçok satıcı firma ürünlerini artık online üzerinden müşterileriyle buluşturuyor. Alıcılar zaman kaybetmemek ve istedikleri ürünleri kolaylıkla beden, re..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü E-ticaret hız kaybetmeden yaygınlaşan önemli bir ticaret ağıdır. Her alanda olduğu gibi ticaretin gerçekleştiği Web sitelerinde de zaman zaman bakım ve onarım zamanı vardır. Opencart’ın 2,0 sürümünde bazen otomatik olarak bakıma girer. Bunu yanı sıra manuel veya b..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart Enter İle Arama Modülü E-ticaret alanında gelişmeler hız kesmeden ilerliyor yenilik üzerine yenilikler ekleniyor. Bireyler artık ihtiyaçlarını dışarı çıkarak değil de telefonlarından ve bilgisayarlarından rahatça ilgili Web sitelerini ziyaret ederek karşılıyorlar. Bunun farkında olan firma..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Gösterilen: 61 ile 80 arası, toplam: 83 (5 Sayfa)