Menu
Sepetim

OpenCart Modülleri

E-Ticaret sitende tüm kararlar anlık ve hızlı olarak verilmektedir ki bu müşteriniz aradığı ürünü bulduğu sitelerde fiyat önce olmak üzere sitenin güvenilirliğini çok hızlı bir şekilde sezgilemektedirler. 

Güvenin en büyük rolü kaliteli ve dolgun içerikten oluşmaktadır, buda içerik kalitenizin (resim, ifadeler) dolgunluğu ise zengin çeşit ile ilgili ve detaylı bir site olduğunu gösterebilmekten geçmektedir.

E-Ticaret Sitenizi geliştirebileceğiniz bir çok modifikasyon modüllerimizi bu sayfada listeledik, bol kazançlar dileriz.

Sitemizdeki modüller ekseyetli 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2, 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.3.3 sürümlerini desteklemektedir.

OpenCart Modülleri ile sitenize sonradan modül yüklemesi yapabilir bu modülleri dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz. Modül kurulumları OCMOD ve VQMOD yapısı ile çalışmaktadır kolay kurulabilir ve yönetilebilir.

Tüm OpenCart Eklentileri Default temalara göre uyarlı olarak çalışmaktadır çok yaygın kullanılan modüller genellikle tüm opencart sürümlerinde ek bir editör kodlamasına ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir.

OpenCart Modüllerinde lisanslama veya sınırlama bulunmamaktadır, Satın aldığınız modülleri dilediğiniz sitede kullanabilirsiniz sipariş sonraası modülleriniz wetransfer ile tarafınıza eposta ile gönderilmektedir.

Satın alacağınız modüllerde kendim kurabilirim yada ücretsiz kurulum istiyorum seçenekleri bulunmaktadır, seçeneğinize göre ücretsiz destekte alabilirsiniz.

Modül konusunda geliştirmeler söz konusu olduğunda ücretsiz güncelleme talep edebilirsiniz. Kurulumlar yine ücretsiz olarak yapılacaktır.

Opencart Enter ile Arama Opencart kullanıcıları iyi bilir ki; ürün, sipariş veya müşteri gibi alanlarda arama yapmak istediğinizde filtre alanlarına arama kriterini yazdıktan sonra süzgeç butonuna basılarak bu işlem yapılabilir. Klavyeyi bırakıp mouse ile süzgeçe basmak  küçük de olsa eziyet bir ..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
OpenCart Admin Kategori Sayfası Filtreleme OpenCart Yönetim Panelinde Filtreleme özellikleri yetersizliği can sıksada ekonomik bütçelerde geliştirmek, aradığınızı daha kolay bulabilmeniz için FBAJANS var :) Telefoncular, Araç parçaları, Aksesuarcılar vb. gibi sektörlerde çokça olan kategori yö..
₺15,00
Vergiler Hariç:₺15,00
Opencart sitenizin admin şifresini unuttuysanız bu dosya sayesinde şifrenizi kurtarabilirsiniz.Dosyayı ana dizine atıp yeni şifreyi girebilir ve hemen admine erişim sağlayabilirsiniz...
₺10,00
Vergiler Hariç:₺10,00
E-Ticaret sitenizden özellikle resim gibi içerikleri indirip almak isteyenleri bir derece engellemek için yazılmış bir modüldür. Opencart sağ tık engelleme modülü ile kullanıcılar sitenizde sağ tıklayıp resmi kaydet işlemi yapmak istediklerinde modül bunu yapmalarına izin vermez ve bu sitede sağ tık..
₺10,00
Vergiler Hariç:₺10,00
Gösterilen: 81 ile 84 arası, toplam: 84 (5 Sayfa)