Anasayfa
Sepet

OpenCart Hizmetleri

Opencart Hizmetleri

Opencart PHP yazılım dili kullanılarak yazılan ve MySQL veri tabanı ile kurulan ve MySQL veri tabanı ile yönetilen kod sistemidir. Opencart birçok E-Ticaret alışveriş sitelerinin kullanmış olduğu bir ödeme yönetimi türüdür. Dünya genelinde tüm e-ticaret sitelerinin yaklaşık olarak %85’i opencart sistemi kullanılıyor. Opencart sisteminin kullanılma nedeni hem açık kaynaklı kod olması hem de basit ve çeşitli ödeme yöntemlerini bir arada kullanılması sayesinde tercih edilmektedir. Özellikle yeni kurulan e-ticaret siteleri opencart sistemini tercih ediyorlar. E-Ticaret sitelerinin opencart sistemini kullanmasının başlıca sebepleri şunlardır;

Birçok ödeme yöntemleri entegrasyonu ile bütün bankalara ait  ödeme transferi ve sanal pos yöntemleri kullanılabilir. E-Ticaret sitenizin içerisine istediğiniz sayıda ve istediğiniz ürün için görsel eklemesi yapabilir ve yükleme yaptığınız her görselin tanıtımı için yazı ve müşteri yorum sistemi ekleyebilirsiniz. Tema seçimleri için sağlanmış olan tema seçimlerinin çok çeşitli olmasının sayesinde e-ticaret siteniz içerisinde istediğiniz temayı kullanabilir ve sitenize şıklık katarak kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz. Dünyaca ünlü olması ve dünya genelinde neredeyse tüm e-ticaret sitelerinin kullanıyor olması sayesinde birçok dil paketi bulunmaktadır. Dil paketlerinin çeşitli olması sayesinde opencart hizmetleri alabilir ve dil seçenekleri ile siteniz içerisinde istediğiniz dilin kurulumunu yapabilirsiniz. E-ticaret sitelerinde kullanılan opencart sistemi sayesinde alışveriş ödeme yöntemlerinin güvenilirliğini SSL sistemleri ile güvenilirlik sağlar. Eklenti paketlerinde bulunan harika özelliklerinden biri de tek tık ile sosyal medya platformlarında ürün tanıtımınıza tıklayarak adrese ulaşma imkanı sağlanır.  Birçok açık kaynaklı kod sistemlerine kıyas ile opencart sistemi hem rakiplerine kıyas ile çok daha hızlı ve basit şekilde kurulum sağlamaktadır. Aynı zamanda opencart sistemi içerisinde 6000 civarı eklenti olması sayesinde birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Uzun süredir piyasada olmamız ve tamamen müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamızdan opencart hizmetleri alabilir ve e-ticaret siteniz için kullanarak inanılmaz avantajlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde bulunan ve birbirinden avantajlı opencart paketleri içerisinde kendi siteniz için en uygun paketi satın alarak sınırsız bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz opencart sisteminin kurulumu şu şekilde yapılmaktadır; opencart sistemini kurabilmeniz için ilk önce yapmanız gereken linux işletim sistemi ile entegre olan bir web hostingi ve sunucusunun olması gerekiyor. Linux işletim sistemi ile entegre olan hosting ve sunucu aldıktan sonra firmamızdan satın almış olduğunuz pakete bağlı olan ek dosyaları indirmeniz gerekir.

Dosyaları indirdikten sonra opencart sisteminin çalışabilmesi için veri tabanı oluşturmanız gerekir. Veri tabanı oluşturduktan sonra tarayıcı üzerinden web sitenizi açın. Web siteyi opencart sistemi ile açacağınız için karşınıza basit bir tema çıkacaktır. Karşınıza çıkan opencart ile ilgili bilgiler yer alacaktır. Lisans ve sözleşmelerin bulunduğu bu sayfayı dikkatli bir şekilde okumanız ve kurulum için onaylamanız gerekir. Ardından preinstallation adımına geçiş yapacaksınız. Bu aşamada sistem gereksinimleri ve yazma izni gibi işlemler yapılacaktır. Eğer yazma izni sırasında herhangi bir problem olursa ilgili dosyalar için izin vermeniz gerekir. Ve son adında ise veri tabanı ile opencart sistemini bağlamanız gerekir. Oluşturduğun veri tabanı sisteminde ki bilgileri kullanarak opencart sisteminde bu bilgilerin istenildiği yere doğru bir şekil de giriş yapın.

Bu adımları tamamladıktan sonra kurulumunuz gerçekleşecektir. Ve artık e-ticaret sitenizi kullanmaya ve kullanıcılara hizmet vermek için başlangıç yapabilirsiniz. Siteniz için istediğiniz ürünleri ekleyebilir,, istediğiniz tasarımı kullanabilir ve tüm işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

OpenCart Özel Sunucu
New Hot
OpenCart Özel Sunucu 2000-5000 ürün kapasitesi için önerilmektedir...
6.000,00₺
Opencart Destek Paketleri
New Hot
OpenCart Kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz ve A-Z tüm alanların bilgisine sahip olmak istiyorsanız,Panelinizde yüklü olan eklentilerin kullanımı ve mantığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız,Sitenizin Yönetim biçimini değiştirmek istiyorsanız,Sitenizde Modül alanları, Grafik alanları..
4.500,00₺
OpenCart Hosting Üst
New Hot
OpenCart Hosting Üst Paketi 750-2000 ürün kapasitesi için önerilmektedir...
4.000,00₺
OpenCart Hosting Orta
New Hot
OpenCart Hosting Orta Paketi 250-750 ürün kapasitesi için önerilmektedir...
2.500,00₺
OpenCart Site Hızlandırma
New Hot
Performans sorunları, OpenCart ile yapılan sitelerde sıkça görülen bir sorundur. Kullanıcıyı rahatsız eden bu sorun geliştirmiş olduğumuz Rocket Cache Modülü ile ortadan kalkıyor. Roket Cache Modülü ile bildiğiniz tüm önbellek sistemlerini unutacağınız eşsiz bir deneyim sunuyoruz! Roket Cache ile s..
2.000,00₺
OpenCart Hosting Başlangıç
New Hot
OpenCart Hosting Başlangıç Paketi 1-250 ürün kapasitesi için önerilmektedir...
1.250,00₺
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dakikalar içerisinde gerçekleşen hızlı online onaylama işlemi, en güçlü şifreleme teknolojisi, kaliteli müşteri desteği ve yüksek garanti oranları ile P..
353,23₺
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla kurumsal yapınızı müşterilerinize doğrudan gösterebileceksiniz. Web sitenizin en temel ihtiyaçlarından biri olan banner tasarımları, doğru fiyat, ..
Fiyat Sorunuz
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)