Anasayfa
Sepet

OpenCart Paketleri

 

 

 

E-ticareti kolaylaştıran bir çok unsur bulunmaktadır. Özel yazılımlar, temalar ve bir çok araç uzmanlıkla kullanılarak e-ticaret hedefleri desteklenir. E-ticaret için en önemli unsur, müşteri deneyimidir. Müşterileri internet sayfanızda tutmak ve keyif almalarını sağlamak oldukça önemlidir. Bu istikrarı sağlayan unsur ise e-ticaret sayfanızda bulunan entegrasyon ve senkronizasyonlardır. E-ticaret İnternet sitesinde akıcı gezinti için Opencart Paketleri kullanılmaktadır. Kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkartmak isteyen e-ticaret kullanıcılarının sayfasına ve sektörüne uygun hizmetler alması oldukça önemlidir. Dolayısıyla alacağınız hizmet ile alakalı olarak tüm detayları uzmanlarımızla görüşerek belirleyebilirsiniz. Dünyada yaygın olarak kullanılabilen açık kaynak alt yapısına sahip olan Opencart geliştirmelere açıktır. İnovatif değişimlere ayak uydurmak isteyen e-ticaret ilgilileri Opencart Paketleri içerisinden en uygun olanı seçmeli ve gelişime devamlılık göstermelidir.

Özellikle geniş ürün gamında hizmet veren sektörler için oldukça önemli olan bu hizmet uzmanlar tarafından sağlanmalıdır. Wordpress veya diğer klasikleşmiş yazılımlardan ileride olduğu kesindir. Opencart geliştirilmesi ve değiştirilmesi için benzersiz bir yapı kullanmaktadır.

Dört adet Opencart E-ticaret Paketi bulunmaktadır. İçerisinde ömür boyu kullanım hakkı, sürüm desteği, 118 modülden fazla farklı paketleri barındıran yapı bulunmaktadır. Gelişmiş XML entegrasyonundan SEO kitine ; kampanya,sipariş,kargo,ödeme,toplu ürün yükleme özelliklerinden sosyal medya entegrasyonuna kadar yüzlerce modül bulunmaktadır. Kolay e-ticaretin olmazsa olmazı bu modülleri kullanırken vaktinizi nakite dönüştürebilirsiniz. Tüm hizmetleri güncel olarak sağlayan firmamız uygun fiyatlar vererek e-ticaret ilgililerini de desteklemektedir. Limitsiz ve kesintisiz şekilde hosting hizmetleri ile satışlarınız güvence altında bulunmaktadır.

Opencart İçeriği Nelerdir ?

  • Php Kodlama Alt Yapısı
  • Geliştirilebilir Eklentiler
  • Açık Kaynak Kodlu Yazılım
  • Hızlı İletişim
  • Otomatik Hesaplama Araçları gibi özellikler Opencart ürünlerinin tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Yazılım mühendisleri ve yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilmesi sağlanan Opencart Paketleri içerisine e-ticaret sayfalarına uyum sağlayabilmek için on binlerce eklenti geliştirilmiştir. Opencart yalnızca Türkiye'de değil tüm dünya genelinde kullanılan bir alt yapıya sahip geniş kütüphaneli açık kaynak yazılımıdır. Opencart yazılımını gerçekleştiren kişi dışında müdahelede bulunulabilir. Ancak herhangi bir işlem için Php yazılım diliyle uğraşmak diğer web geliştiricilerine zorluk çıkartabilmektedir. Örneğin Seo hizmeti alınmak istenen ve Opemcart kullanılan bir e-ticaret sitesine seo ile alakalı modülleri ekletmek işlemleri oldukça basitleştirebilmektedir.

  • Opencart avantajlarından en önemlisi yıllık ücret bulunmamaktadır. Opencart Paketleri ilk satın alma işlemi ardından sınırsız ve ücretsiz kullanım hakkı sunmaktadır.
  • API linkleri oluşturma desteği sayesinde kolayca tüm sosyal mecralar ve pazar yerleri arasında entegrasyon sağlayabilirsiniz.
  • SSL Sertifikası ile sunulan Opencart paketleri ile bütün sanal POS uzantılarını e-ticaretinize entegre edebilirsiniz.

Opencart Paketleri Satın Alma

Sektörler arasında Opencart Paketleri ihtiyaç çeşitlilikleri göstermektedir. Genelde hızlı alış ve satış işlemleri gören herhangi bir mal veya eşya ile alakalı ürünlerin satışından kullanılması oldukça önemlidir. Uzaktan satış yapan işletmelerin ödeme entegrasyonu ihtiyacını gideren Opencart Yazılımı ticaretle alakalı tüm ihtiyaçları giderebilmektedir. Çağımız dünyasında tüm işlemlerin hızlı olması sebebiyle bir çok işletme e-ticarete yönlenmiştir. Herkesin ihtiyacı olan opencart paketini özenle seçmesi oldukça önemli bir noktadır. Daha doğrusu "Hangi opencart sağlayıcısı ?" sorusu tüm e-ticaret ilgililerinin aklını karıştırmaktadır çünkü güveni sürekli olarak sağlayan bir sağlayıcı tercih edilmelidir. Opencart Paketleri Güvenli Mi ? sorusunun cevaplarını bulmak için hizmet sağlayıcısı tercihi yaparken kullanılan serverlar, hosting ortaklıkları ve referans işlere bakmak oldukça önemlidir. Bir çok Opencart sağlayıcısı ve geliştiricisi paketleri içerisinde sınırlar ve kotalar barındırmaktadır. Ancak FBAJANSolaraj sınırları aşmanıza yardımcı oluyoruz. Kolay e-ticaret için takipte kalın !

Enterprise E-Ticaret Paketi
New Hot -86 %
OpenCart İşini Bilen Eticaret Paketi Enterprise ile güvenilir site sahibi olun!..
17.500,00₺ 125.357,85₺
ProPLUS E-Ticaret Paketi
New Hot -85 %
OpenCart Full Eticaret Paketi ProPLUS ile işinize GÜÇ, Müşterilerinize kolaylık sunacaksınız!​ ..
15.500,00₺ 104.944,00₺
Mega E-Ticaret Paketi
New Hot -84 %
OpenCart İleri Görüşlü Eticaret Paketi Mega ile farkınızı ortaya koyun!..
12.500,00₺ 75.809,04₺
Platin E-Ticaret Paketi
New Hot -83 %
OpenCart Profesyonellerin Eticaret Paketi Platin ile rakiplerinize kendinizi izletin!..
8.500,00₺ 50.420,92₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)