Menu
Sepetim

OpenCart Paketleri

OpenCart E-Ticaret Paketleri ile Yeni Nesil, SEO Uyumlu Websitesine Sahip Olun!
Yenileme Ücreti YOK!, Süpriz Ödeme YOK!

OpenCart E-Ticaret Sistemi Dünya çapında duyulmuş açık kaynak şifresiz yazılım olması ve Türkiye’de çok yayın kullanım ağına sahip olmasından dolayı Sanal Pos, Pazaryeri, ERP Entegrasyonları, Kargo API Entegrasyonları ve çok daha fazla sistemler için hazır alt yapıda yazılımları firmalar tarafından geliştirilerek ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

OpenCart Eticaret Paketleri çok fazla modül satıcılarının sunduğu en iyi özelliği ve güvenilirliği FBAJANS tarafından araştırılarak ideal seçimler doğrultusunda paket haline getirilmiş ve Türkçeleştirilmiştir. 

E-Ticaret Sistemi kiralanan sistemlerin yanı sıra sizi eticaret sitesi sahibi yapmaz, size her zaman kullanabileceğiniz ve tekrar ek ücret oluşturmadan mal varlığı olarak arşivinizde kalmasını sağlar.

OpenCart geliştirilmesinde farklı tutarlarda maliyet oluştursada yenileme ücreti olmadığından dolayı piyasadaki tüm yapılardan kàrlı bir duruma gelmektedir.

Kendi E-Ticaret yapılarını satan firmalar sattıkları kitlelerin görebildiği kadar güvenilir ve talep edildiği kadar kendilerini geliştirebilirler. Oysa ki OpenCart milyon kullanıcı tarafından ve en önemlisi binlerce geliştirici (yazılımcı) tarafından rekabet ortamında yenilikleri çok daha makul fiyatlara sunmaktadır.

E-Ticaret Paketi seçme hususunda aklınızı kurcalayan sorular var ise whatsapp, canlı sohbet, destek talebi veya iletişim sayfa yolu ile bizlerle iletişime geçebilir aklınızdakileri sorabilirsiniz. 

FBAJANS ‘ın güncel olarak size avantajlı sunduğu %87 oranındaki dev indirimi ile bu zor zamanlarda hep beraber olalım, sağlıklı ve mutlu kalalım.

Enterprise E-Ticaret Paketi
-85 %
OpenCart İşini Bilen Eticaret Paketi Enterprise ile güvenilir site sahibi olun!..
4.500,00₺ 30.815,00₺
Vergiler Hariç:4.500,00₺
ProPLUS E-Ticaret Paketi
-87 %
OpenCart Full Eticaret Paketi ProPLUS ile işinize GÜÇ, Müşterilerinize kolaylık sunacaksınız!..
3.500,00₺ 25.979,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Mega E-Ticaret Paketi
-87 %
OpenCart İleri Görüşlü Eticaret Paketi Mega ile farkınızı ortaya koyun!..
2.500,00₺ 18.635,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
Platin E-Ticaret Paketi
-88 %
OpenCart Profesyonellerin Eticaret Paketi Platin ile rakiplerinize kendinizi izletin!..
1.500,00₺ 12.394,00₺
Vergiler Hariç:1.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)