Anasayfa
Sepet

Teslimat Bilgileri

Satın alma işlemi sonrasında sipariş durumunda kurulum talep edilmesi doğrultusunda kişinin vermiş olduğum hosting bilgileri erişimi gerçekleştirerek kurulum sağlanıp tarafına sistemsel ve sms olarak bilgi verilmektedir.

Kurulumun kendisi tarafından yapılmasını uygun bulan müşterilerimize E-posta adresi üzerinden kurulum yapacağı sürümün dosyası gönderilerek teslimatı gerçekleştirmiş oluruz.

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Vakıfbank Katılım hesaplarımıza (TL) ödemenizi yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin uyumsuzluk, kurulumun oluşmaması sebepleri iptali durumunda; FBAJANS OpenCart E-Ticaret Marketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Kurulumu tamamlanan siparişler yada dosyası teslim edilenin sorumluluğu müşterimize aittir ve iadesi gerçekleşmez. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kurulumunuzu tamamlayıp teslim etmeye gayret ediyoruz. Yoğunluğumuza göre farklılık, gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Modül siparişlerimizde mütşerilerimize seçilen sürüm için dosya teslimatı yapılmaktadır. 
Eticaret paket satışlarımızda dosya teslimatı FTP'nize yüklenerek yapılmaktadır, birden fazla siteniz için kurulumu kapsamaz.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde kullanmış olduğunuz e-posta ve hosting/admin bilgilerinizi bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. 
Müşteri temsilcimize danışarak farklı teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. 
Sisteminizde çalışmayan modülün entegre edilmesi için ek ücret çıkacağı için kendim kurabilirim seçeneği ile sipariş oluşturmamanızı tavsiye ederiz, Kendim kurabilirim seçeneği seçildiğinde satın aldığınız dosyanın teslimatı WETransfer ile E-posta adresinize yapılmaktadır ve iadesi söz konusu değildir. 
Ücretsiz Kurulum istiyorum seçeneği

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.