Anasayfa
Sepet

Admin Kategori Filtreleme

Fbajans güvencesiyle

Admin Kategori Filtreleme

Admin Kategori Filtreleme
Hot Custom Labels
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Admin Kategori Filtreleme Modülü
Web sitelerinden alışveriş yapmak oldukça zevkli ve keyif vericidir. Bu güzel E-ticaret uygulamasını sunan perde arkasındaki kahramanlar sitelerin adminleridir. Müşterilere kolaylık sağlamak için her metodu kullanan adminlerin işleri küçümsenecek kadar az değildir. Bu modül yöntemiyle adminlerin yükünü hafifletiyor ve daha verimli olmasını sağlıyoruz. 

Kategori filtreme modülü ile admin sitesinde filtreme işlerini kolaylaştırmaya yöneliktir. Bu filtreleme normal şartlarda sistemlerde yer almaz. Fakat kategori filtreme modülü ile artık bu mümkün hale gelmektedir. Her site yöneticisinin tercih ettiği ve tercih etmekte olduğu bir modül çeşididir. 

Sistem Yöneticileri İçin Büyük Kolaylık
Web sitesi üzerinden alışveriş yapmak kolay fakat perde arkasında bu sistemi hazırlamak zordur. Adminlere site düzenleme işlerinde büyük sorumluluklar düşer. Bu modül çeşidini kullanan adminler filtreleme özelliği ile artık ürün düzenlemesini daha kolay hale getirmektedir. Böylelikle site adminleri bu büyük karmaşandan kurtulmuş ve zaman kazanmış olacaklardır. 

Birçok site işlerini daha pratik hale getirip düzenleme yapmak için kategori filtreleme modülünü tercih etmektedirler. Sizde hemen bu modülü uygun fiyatlara satın alarak işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Bu modül sayesinde aradığınızı kolaylıkla bulabileceksiniz. Web sitesinde ki adminler sorgulama filtresi kullanarak işlerinin büyük bir kısmını kolay yöntemlerle kısa bir zaman diliminde çözebileceksiniz. 

Bu Modül Zaman Kazandırmak İçin Kullanılıyor
Web sitelerindeki en önemli etken zamandır. Herhangi bir durumda işlerinizi büyük bir hızla yapmak büyük problemlerin ortaya çıkmasını önleyecektir. Zaman bakımından oldukça etkileyici bir şekilde adminlere yardımcı olan modül çeşididir. Filtreleme özelliği ile ürünlerin karmaşıklığını ve çeşitliliğini bu yöntem ile kontrol altında tutabileceksiniz. 

Özellikle ürün çeşitliliği fazla olan telefon, gıda, takı gibi ürünlerde bu filtreleme modülü çok işinize yarayacak bir yöntemdir. Sizde işinizi hızlandırmak ve zaman kaybetmek istemiyorsanız hemen sitemizden bu modülü temin edebilirsiniz. Adminlerin kolay işlem yapabilmesi mutlaka müşterinin Web sitesi ziyaretinde kolaylık yaşamasında da büyük etkiye sahip olacaktır. Bu nedenle bu modüllerin kullanımı oldukça önemlidir. Aksi taktirde istenmeyen durumların söz konusu olması durumu meydana gelecektir. 

opencart-admin-kategori-filtreleme

Admin Kategori Filtreleme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Admin Kategori Filtreleme Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Admin Kategori Filtreleme
 • Stok: Stokta var
175,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
356,61₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺