Anasayfa
Sepet

Enter İle Arama

Fbajans güvencesiyle

Enter İle Arama

Enter İle Arama
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Enter İle Arama Modülü
E-ticaret alanında gelişmeler hız kesmeden ilerliyor yenilik üzerine yenilikler ekleniyor. Bireyler artık ihtiyaçlarını dışarı çıkarak değil de telefonlarından ve bilgisayarlarından rahatça ilgili Web sitelerini ziyaret ederek karşılıyorlar. Bunun farkında olan firmalar karlarını arttırmak için artık Web siteleri üzerinden ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. 

Firmalar e-ticarette müşterilerine kolaylık sağlamak için her yolu araştırıp deniyorlar. Müşterilerine daha rahat alışveriş imkânı sunmak için çeşitli modüllerden yardım alıyorlar. Bunlardan biride Enter tuşuyla arama yapmalarını sağlayıp kolaylaştırmak. Klavye ile filtreleme özelliği kullandığında artık mouse kullanmadan sadece Enter tuşuyla arama yapmak bu modüllerle mümkün. Basit gibi görünen bir modül olsa da kullanıldığı zaman müşterilere olması gerekenden daha fazla kolaylık sağlamaktadır. 

Tek Tuşla Çözüm Yöntemi
Artık sitelerde filtreleme ve arama kısımlarında istenilen ürününü aramak daha kolay. Tek tuşla Mouse kullanmadan arama yapmak mümkün. Sizde müşterilerinize tatlı bir kolaylık sağlamak istiyorsanız bu modüle sahip olmanız gerekecektir. Web sitesinin kullanışlı olması firmanın hesabına artı olarak geçer. 

Çok uygun fiyatlarla Enter tuşuyla arama modülünü alarak müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Teknoloji küçük ama etkili olan detaylar içinde önemli derecede büyüktür. Müşterilerinize küçük ama kullanışlı bir uygulama sunmuş olacaksınız. Genel olarak bakıldığında küçük gibi duran bu modül detaylı incelendiğinde büyük derecede önem kazanmaktadır. Sizde hemen bu modülle kolaylıkla sahip olabilir Web sitenizi geliştirebilirsiniz. 

Bu Modülle Mouse Artık Son
Bilgisayar üzerinde işlem yaparken klavyeden mouse geçmek artık uzun saat dilimlerinde eziyete dönüşmeye başlayabilir. Klavye bilgisayar üzerinde en çok kullandığımız ekipmandır. Arama motoru ve filtreleme yapılacağı zaman klavye kullanmak varken mouse kullanmak kulağa çok cazip gelmemekte. 

Müşterilerinizin daha pratik ve daha keyifli alışveriş yapma yolunda küçük ama önemli bir adımdır. Hemen Enter tuşu ile arama modülünü alarak müşterilerinize kolaylık sağlayın. Müşterileriniz bu şekilde klavye kullanımına devam edip ürünlerinize daha fazla odaklanacaklardır. Sizde Web sitenizi son donanımlı bir siteye çevirmiş Web sitenizin kalitesini arttırmış olacaksınız. Enter tuşu ile arama E-ticaret anlamında küçük ama etkili modüllerden biridir. 
 

Enter İle Arama Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Enter İle Arama Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Enter
Yalnız hakkınızı vermem gerek çok ince bir düşünce. Başarılı bir modül tam aradığım türden
Hasan
20/11/2018

Enter İle Arama
 • Stok: Stokta var
100,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺