Anasayfa
Sepet

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme

Fbajans güvencesiyle

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Ftp Şifresiz Panelden Modül Yükleme
Bir veri yığınının ASCII, EBCDIC, BİNARY isimli aygıtlar arasında dosya aktarımını sağlamaya yarayan iletişim kuralına verilen isme ftp denir. Kelimenin yabancı dildeki anlamına bakacak olursak File Transfer Protocol olan FTP dilimizde ise dosya transfer protokolü olarak kullanılmaktadır. İnternete bağlanabilen farklı iki bilgisayar ağı arasında mevcut dosyaların transfer şeklinde gönderilme işlemi yapılmasına aracılık eden uygulama modülü FTP panelinden sağlanır. 

FTP kullanılarak diğer bilgisayarlara talep edilen dosyalar aktarılırken şifresiz panel üzerinden de işlem yapılabilmektedir. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için hem dosya aktarımı yapacak hem de yapılacak olan iki bilgisayarda da aktif bir internet bağlantısı olması ve bilgisayar üzerinde FTP yazılımı bulunması yeterli olacaktır. 

Ftp Şifresiz Panelden Modül Yükleme Kullanımı Nasıl Olur?
Genel olarak kullanımına baktığımızda ftp

Açık kaynaklı bir e ticaret sistemi olan opencart için uyumlu olan birçok modül vardır. Kurulması istenen modül zip dosyası şeklinde indirilir ve kullanmak istediğiniz bir klasör içerisine çıkarılarak kaydedilir. Online şifresiz olarak kullanabileceğiniz ftp tarzı programlar ile kopyalanan dosyalar ana dizine yüklenir. Daha sonra panele giriş sağlanabilmektedir. Sistem menüsünde ftp şifresin panelden yüklenmek istenen modüller seçilir ve eklenir. 

Ftp Şifresiz Modüller Hangi Sistemlerde Çalışır?
Opencartın her sürümünde çalışmayan bir sistemdir. 2x dışındaki tüm opencart sistemlerinde ftp şifresiz modüller kullanılmaktadır. Kurmak istenilen modüller üst yönetici belirlendikten sonra yüklemelere onay verilerek eklentiler sekmesindeki seçili modüller dışında hangi modülü indirmek istiyorsak onun için kur seçeneğine basmamız gerekiyor. Ftp şifresin panelden modüller yüklendikten sonra normal sistem çalıştırılmaya ve e ticaret sitesi yönetimine devam edilmektedir. Modüllerin güvenlik açısından şifresiz ftp panelleri önemlidir. 
 

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

FTP Şifresiz Panelden Modül Yükleme
 • Stok: Stokta var
50,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
340,35₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺