Anasayfa
Sepet

Kopya Benzer Ürün Bulma

Fbajans güvencesiyle

Kopya Benzer Ürün Bulma

Kopya Benzer Ürün Bulma
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Kopya Benzer Ürün Bulma 
E ticaret siteniz üzerinden bulunan ürünler üzerinde filtreleme yöntemi ile benzer ürünleri bulma özelliği modülü çok kullanılan bir modül sistemidir. Ürün kategorileri içerisinde benzer ürünleri otomatik olarak yayınlanmasını sağlar. 

Ürün markası ve kategori seçerek kopya benzer ürün bulma isteğinin gerçekleşebilmesi için ürünlerinizi sisteme tanımlarken mutlaka kategori ve markalarını belirterek girmeniz gerekmektedir. Böylelikle kullanıcılar sitenize girdiğinde alışveriş yaparken benzer ürünler sekmesinden aradıkları ürünün marka ve kategorileri içerisinde benzer olanlarını görebilecektir. 

Kopya Benzer Ürün Bulma Modülü Nasıl İşler?
Ürün listelerinizi oluştururken benzer özelliklere sahip olan ürünleri detay sayfası içerisinde otomatik olarak listelemeye müsaade edecektir. Örnek verilecek olursa market ara yüzlerinde çeşitli kategoriler vardır bunlar et ürünleri, süt ürünleri gibi kategoriler olduğunu düşünürsek süt yazdığımızda karşımıza içerisinde süt geçen her ürün listelenecektir. 
Süt, süt dilimi, sütlü kahve, süt kreması vs gibidir. Yâda markasını bildiğiniz bir ürünün çikolatalarını ararken aynı özelliklerde farklı bir markanın aynı ürünlerini görebileceksiniz. Benzer ürün arama modülü özellikle büyük e ticaret sitelerinde çok fazlaca işe yaramaktadır. Ürünler her güncellendiğinde modüldeki benzer ürün yazılımları da kendisini yenilemektedir. 

Kopya Benzer Ürün Bulma Modülü Nasıl Kurulur?
Yönetici paneli üzerinden modül yüklemesi gerçekleştirilir. Yönetici yükleyici bölümünden zip dosyasını yükler ve değişiklik bölümünü yeniler. Vqmod dosyaları üzerinden kurulumu yapılabilmektedir. Yönetici tarafından benzer ürünleri elle belirlemek gerekmektedir. Bazı durumlarda takibi sorun yaratsa da eşleşen ürünleri bir defa belirledikten sonra tekrar uğraşılmak zorunda kalınmamaktadır. 

Siteniz üzerinden herhangi aradığı bir ürüne giren ziyaretçi alışveriş yapacak kişi aradığı ürünü incelerken alt kısımda benzer ürünler olarak farklı kategori ve markalarda diğer ürünleri görme imkânına sahip olacaktır. Özellikle büyük alışveriş sitelerinde kolaylık sağlayan bir modül sistemidir. 

Aynı kategori, aynı marka, aynı özellik, aynı isim ya da içerik taşıyan ürünler kopya benzer ürün bulma modülü ile tüketicinin karşısına çıkarak bulunabilirliği kolaylaştırmaktadır. E ticaret sitesi kullanıcıları satış kanallarını opencartın modül ayrıcalıkları dünyası ile çok farklılaştırmakta ve müşterilerine en anlaşılır bir dille sunmaktadır. 

opencart-benzer-urunleri-bulma

Kopya Benzer Ürün Bulma Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Kopya Benzer Ürün Bulma Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Kopya Benzer Ürün Bulma
 • Stok: Stokta var
200,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺