Anasayfa
Sepet

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü
E-ticaret hız kaybetmeden yaygınlaşan önemli bir ticaret ağıdır. Her alanda olduğu gibi ticaretin gerçekleştiği Web sitelerinde de zaman zaman bakım ve onarım zamanı vardır. Opencart’ın 2,0 sürümünde bazen otomatik olarak bakıma girer. Bunu yanı sıra manuel veya bakım modifikasyon geçişlerinde bakım moduna girer. 

Sistemin admini, sisteme girdiğinde bunu fark edemez ve anlayamaz. Yalnızca siteyi ziyaret eden müşteriler görebilir. Müşteriler sisteme girdiğinde Web sitesinin bakımda olduğu yazısıyla karşılaşır. Bunun erken farkına varılmaması durumunda müşterilerinizi kaybetmeye yol açabilirsiniz. Bunu önlemek için opencartın bakım modu uyarısı modülünü kullanarak önüne geçmeniz artık mümkün. 

Bu Modül Sayesinde Müşteri Kaybetmeyeceksiniz
Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz sayfanın bakımda olduğunu görünce ve bu uzun süre devam ettiğinde farklı sitelere yönelebilirler. Buda şirketinizin müşteri kaybetmesine yol açar. Bakım modu uyarısı modülünü kullandığınızda admin sisteme girdiğinde sayfanın bakıma alındığını görebilecek ve bu durumu biran önce çözüme kavuşturabilecek. 

Böylelikle müşteri kaybetmemiş olacaksınız. Sabit müşteriniz kadar sayfanızı ilk defa inceleyen müşterileriniz içinde büyük önem arz etmektedir. Web sitenizi ilk defa ziyaret eden müşteriniz daha ürünleri görmeden bakımda yazısını görünce sizi takip etmekten vazgeçecek ve takip firmalara yönelecektir. İşte bu anda işinize en çok yarayacak modüllerden biridir bakım modu uyarısı modülü. Sizde müşteri kaybetmek istemiyorsanız bakım modu uyarısı modülünü kullanmalısınız. 

Sistem Adminlerini Uyarıcı Nitelikte
Web sitelerin sağlıklı çalışmasında en büyük role sistemin yöneticileri üstlenmektedir. Yapılacak en küçük hatalar büyük kayıplara yol açabilir. Büyük dikkat ve özen gösteren bir meslek dalıdır. Modüller sayesinde sistem yöneticilerin yükleri hafifletilmekte ve kolaylık sağlanmaktadır. Bakım uyarısı modülünü kullanmayan site yöneticisi sisteme giriş yaptığında hiç bir şekilde sayfanın bakıma girdiğini anlayamaz. 

Müşteri gözüyle bakıldığında sadece görülebilen bakım modu Web sitelerin kısa bir süreliğine satış faaliyetlerinin aksamasına sebep olur. Buna sebep olmamak için en doğru olanı bakım modu uyarısı modülünü kullanmaktır. Hem kullanışlı hem de müşteri kaybetmenizin önüne geçen harika bir modüldür. Sitenizde böyle aksilikler yaşanmasını istemiyorsanız bakım modu uyarısı modülünü tercih etmelisiniz. 
 

opencart-bakim-modu-uyarisi

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Bakım
Bakım modu modülünü satın aldım. Bazı anlarda güncelleme gerektiğinde işe yarıyor ve daha kaliteli gözükmesini sağlıyor.
hidayet
20/11/2018

Opencart Bakım Modu Uyarısı Modülü
 • Stok: Stokta var
75,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺