Anasayfa
Sepet

Opencart Beni Ara Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Beni Ara Modülü

Opencart Beni Ara Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Beni Ara Modülü
Opencart beni ara modülü e ticaret sitenizi ziyaret eden müşterileriniz en kolay ve pratik şekilde size ulaşmasını sağlayan bir modüldür. Müşterileriniz ile iletişim kurmanızı sağlayacak olan form oluşumunu da modül üzerinden yapabilirsiniz. Beni ara modülü yönetici ekranı üzerinden arayacak olan kişilerle ilgili hangi bilgilere sahip olunacağı konusunda da belirleyici özelliklere sahiptir. Beni ara modülünde arayacak kişinin adı soyadı, telefon numarası, hangi saatlerde aranmak istediği, aranmak istediği konu ile ilgili birkaç kelime ve gerçek kişi olduğuna dair bir güvenlik sorusundan oluşan form girişi yapılarak modül kullanılır hale getirilir. 

Opencart Beni Ara Modülü Nasıl Kullanılır?
Beni ara modülü admin tarafından yönetilir. Eklentiler seçeneğinde beni ara menüsünde erişim sağlanarak tanımlamalar yapılır. Kullanılan ürün temalarına göre farklılıklar gösterebilir. Modül öncelikle aktif yâda pasif olarak işlem görmelidir. Admine gelecek olan maillerin nerden geldiğini anlayabilmek için hepsine isim vermek gerekebilir. Müşterilerinize saat aralıkları sorulup sorulmayacağını belirleyebilirsiniz. 

Böylelikle dönüş yapılması istenene saatte arandığında sizde cevapsız kalmayacaksınızdır. Müşteri formunun hangi sayfadan geldiğini belirleyici nitelikte olması da hangi ürünle ilgili konuşulacağı hakkında belirleyici olabilir. Doğrulama sorusu sorulması yani güvenlik sorusu ise karşınızdaki kişinin gerçek olup olmadığı konusunda bağlayıcı bir etki yaratır. Beni ara butonu sürekli olarak görülsün mü yoksa sadece misafir aranmak isteği zaman formu doldurduktan sonra mı görülsün gibi seçeneklerde ekleyebilirsiniz. Buton ile ilgili temanıza uygun olarak bir buton rengi seçilecektir. 

Opencart Beni Ara Modülü Nasıl Çalışır?
Sayfa üzerinde aktif olduğunuz durumlarda beni arayın butonu müşterilerin karşısına çıkar. Ona bastıklarında karşılarına gelen formu doldururlar. Bu form üzerinden hangi bilgilerin yer alacağı form girişi yapılırken admin yönetici tarafından belirlenir. Olması gereken en önemli şey telefon numarasıdır. Bunun dışında hangi şekilde kendisine ulaşılması istenildiği sorulabilir. Ayrıca hangi saat aralıkları ya da hangi gün aranmak istediği gibi detaylı bilgilere de yer verilebilinir. Daha sonra bu doldurulan form yöneticinin mail adresine gelir. Mail adresine bilgiler düşen yönetici aranması istenen müşteriye bu şekilde ulaşır ve soruları ile ilgilenir. 
 

opencart-beni-ara-modulu

 

opencart-beni-ara-modulu

Opencart Beni Ara Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Beni Ara Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Beni Ara Modülü
 • Stok: Stokta var
250,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺