Anasayfa
Sepet

Opencart Butik Kapandı Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Butik Kapandı Modülü

Opencart Butik Kapandı Modülü
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Butik Kapandı Modülü
Opencart butik kapandı modülü E ticaret sitesinde satışta bulunan ürünlerin stokları bittiğinde ziyaretçilere bunu duyurabilmek adına yüklenmesi gereken modülün adıdır. Normal şartlarda stoğu bulunan ürünlerin silinmesi gayet normal bir durumdur. Ancak arama motorlarında listelenen ürünlerin sürekli olarak silinmesi gereksiz bir intibaya yol açmaktadır. 
Sosyal medya üzerinde, çeşitli bloglarda ve forumlarda ürün paylaşımları yapılan linklerin 404 hata sayfası olarak gözükmesi hoş bir durum olmamakla birlikte bu tarz sayfalar biriktikçe kategoriler üzerinde olumsuz durumlara yol açar. Öyleki biten ürünlerin silme işlemi yapılmazsa çok fazla yer işgal ederler ve bu da alışveriş yapılmasını olumsuz yönde etkiler. Alışveriş linki silinmeden ziyaretçilerin siteye gelebilmesi sağlanarak stoğu bitmiş ürünlerin satın alımın yapılamayacağı uyarısını görmelerini sağlamak adına bu modül önemli bir rol oynar.

Opencart Butik Kapandı Modülü Hangi Amaçla Kullanılır?
Özellikle son yıllarda internet ya da mobil telefonlar üzerinden büyük alışveriş sitelerinden çok fazla miktarda e ticaret yapılmaktadır. Sirkülasyonun çok fazla olduğu bu sitelerde stoğu bitmiş ürünlerin linkleri kaldırıldığı takdirde ziyaretçinin o siteye giriş engellenmiş olur. Ürünlerin silinerek kaldırılması alışveriş yapacak ziyaretçilerin 404 mesajı ile karşılaşmasına neden olur. 

Ayrıca stoğu bitmiş ürünlerin alışveriş sitelerinde boşuna yer kaplaması ve ziyaretçilerin karşılarına çıkmaları da etik açıdan sıkıntılara neden olmaktadır. Vqmod dosyası ile çalışan bu modül eklendiğinde stoğu biten ürüne erişimi engellemez sadece ziyaretçiye stoğun bittiği mesajını iletir. E ticaret sitesinde kullanılan tema çeşitlerine göre düzenlemeler gerektiren bir modüldür. 

Opencart Butik kapandı Modülü Nasıl Görülür?
Sitenize ziyarete gelen alışveriş sakinleri ürün linkine tıkladıkları zaman ürün ile ilgili tüm bilgiler karşılarına çıkacaktır. Ürün silinmeden sadece pasif hale getirilen ürün ile ilgili olarak bu modül sayesinde sadece stok durumu kısmında stok bitti yâda tükendi olarak belirleyici bir şekilde mesaj iletilecektir. Türkçe ara yüzü ile kullanıcılara birçok kolaylık sağlayan opencart temaları içerisinde en çok kullanılan modüllerden bir tanesidir. Bu ürün tekrar stoklara girdiğinde bu sefer link aktif hale getirilecek ve müşteriler tekrar satın alım gerçekleştirebilecektir. 

opencart-butik-kapandi-modulu

Opencart Butik Kapandı Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 100%
 • 0%
 • 0%

Opencart Butik Kapandı Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (3)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Butik Kapandı Modülü
 • Stok: Stokta var
50,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺