Anasayfa
Sepet

OpenCart Site Hızlandırma

Fbajans güvencesiyle

OpenCart Site Hızlandırma

OpenCart Site Hızlandırma
OpenCart Site Hızlandırma
OpenCart Site Hızlandırma
OpenCart Site Hızlandırma
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Performans sorunları, OpenCart ile yapılan sitelerde sıkça görülen bir sorundur. Kullanıcıyı rahatsız eden bu sorun geliştirmiş olduğumuz Rocket Cache Modülü ile ortadan kalkıyor. Roket Cache Modülü ile bildiğiniz tüm önbellek sistemlerini unutacağınız eşsiz bir deneyim sunuyoruz! Roket Cache ile sitenizin açılışta hiçbir veritabanı bağlantısı sağlamadan ve yüzlerce sorgu çalıştırmadan statik bir sayfa hızında açılmasını sağlıyor ve tüm OpenCart temaları için uyumluluk sözü veriyoruz.

Roket Cache'te mobil ve tablet için ayrı önbellekler alabilirsiniz. Bu modülün cihaz hassasiyeti özelliği sayesinde sunulmaktadır. Bu sayede responsive tasarımlar dışında kullanacağınız mobil/tablet sürümü mevcut temalarınız için her cihaz tipine özel önbellek altyapısı sağlıyoruz.

Önbellek için bir zaman aşımı süresi belirleyebilir veya siz temizleyene ya da herhangi bir değişiklik olana kadar önbelleğin saklanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bir zaman aşımı belirtirseniz, belirttiğiniz süre sonunda eski önbellek temizlenir ve yeniden önbellek oluşturulur.

Sitenizdeki tüm sayfaları (ürün, kategori, bilgi, vs.) otomatik olarak önbelleğe alabilir, bu sayede ziyaretçilerinize eşsiz bir gezinme deneyimi sunabilirsiniz.

Önbellek Tarayıcısını kullanarak, dilediğiniz sayfa bağlantısını göndererek o sayfada bulunan tüm linklerin ziyaretçileriniz gelmeden önce önbelleğe alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçileriniz tarafınızdan oluşturulmuş önbellek sayfalarını görüntülüyor olurlar.

Wilcard özelliği kullanarak istediğiniz bir sayfanın önbelleğe alınmamasını sağlayabilir, dilediğiniz URL ve route için önbelleği devre dışı bırakabilirsiniz.

Roket Cache Modülünün GZIP Desteği bulunmaktadır (Özellik, OpenCart çekirdeğine bağlı şekildedir). Sayfa açılış sürelerinizdeki inanılmaz performans artışı Google Pagespeed ve Gtmetrix gibi servisler tarafından yavaş bağlantı sorunlarını aştığından puanlarınızda da artış olacaktır. Roket Cache Modülü ile siteniz gerçekten tam anlamıyla Roket hızında açılacak ve ortalama 0.0010 saniye gibi inanılmaz açılış sürelerine tanıklık edeceksiniz.

Sitenizde herhangi bir güncelleme yaptığınızda önbellek sistemi otomatik olarak tüm önbelleği temizler. Örneğin, bir ürünü admin panel üzerinden güncellediğinizde ya da sipariş geldiğinde önbellek otomatik olarak temizlenir. Üye ve Admin girişi yapmış kullanıcılar için cache özelliğini dilerseniz de açabilir veya kapatabilirsiniz.

Sepete Ürün Ekleme veya Üye Girişi yapıldığında önbellek sistemi otomatik olarak devre dışı kalır. Bu sayede sitenizdeki alanlar kullanıcı için dinamik bir hale geldiğinden, hatalı önbellek gösterimi sağlanmaz.

Yönetici Girişi yapmış kullanıcılar için sayfa kaynağının en altında sayfanızın önbellek istatistikleri yer alır. Önbelleğe alınmadan önceki yüklenme süresi, alındıktan sonraki yüklenme süresi ile birlikte ne kadar performans kazandığınızı % olarak görebilirsiniz.

Device Type: Bilgisayar, Telefon, Tablet
Freeze Time: Önbellek (Cache) Oluşma Zamanı
Original Response Time: Önbelleksiz (Standart) Yüklenme hızı (saniye cinsinden)
RoketCache Response Time: Roket Cache ile Yüklenme Hızı (saniye cinsinden)
RocketCache Score: % Olarak Kazanılan Hız (%758ps = %758)

Roket Cache Modülü panelinizde modül güncellemelerini takip edebilir ve tüm güncellemeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

OpenCart Site Hızlandırma Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

OpenCart Site Hızlandırma Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
r10
İşini hızlı ve temiz yapıp teslim etti arkadaş, İlgisinden dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim.Vadettiği gibi ciddi oranda hız artışı oldu.
guvenal
12/07/2018

OpenCart Site Hızlandırma
 • Stok: Stokta var
 • Lisans: Süresiz
 • Kullanım: 1 Websitesi
 • Boyut: 80,0 KB
 • Dosya Türü: VQMOD
2.000,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺