Anasayfa
Sepet

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart CTRL+S İle Kayıt Modülü
E-ticaret geliştikçe ürünlerinin satışını online yapan firmaların sayıda gün geçtikçe büyük oranlarla artmakta. Birçok satıcı firma ürünlerini artık online üzerinden müşterileriyle buluşturuyor. Alıcılar zaman kaybetmemek ve istedikleri ürünleri kolaylıkla beden, renk, tarz ve çeşitleri gibi detayları oturdukları yerden kolaylıkla temin edebiliyorlar. 

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığına en büyük örnek E-ticaret alanında ki gelişmelerle örnek verebiliriz. Satıcı firmalar ürünlerini pazarladıkları Web sitesini kolaylaştırmak için bir birinden çeşit modül sistemleri hazırlanmıştır. Bunlardan biride CTRL +S tuşuyla kayıt oluşturabilmek. Web sitenize ürün eklediğinizde veya çıkardığınızda tekrar kayıt etmeniz gereklidir. Kayıt işlemini bilgisayarda kullanılan sistem gibi CTRL +S tuşuyla gerçekleştirmeniz artık mümkün.

Tek Tuşla Kayıt Edebilme Özelliği
Ürünlerinizi pazarladığınız sitede belli aralıklarla ve stokların güncellenmesiyle ürünler ilave edilir. Bunların hepsi bir kayıt üzerinden yapılmaktadır. Yeni ürünlerinizi eklediğiniz zaman sayfanın sonuna geldiğinizde mouse yöntemiyle sayfanın yukarısına çıkıp sağ üst kısımda bulunan mavi renkteki butona tıklayarak kayıt işlemleri yapılmaktaydı. 

Buda doğal olarak site yöneticisi için zaman kaybına sebep olacaktır. Bu kaybı ortadan kaldırmak daha kolay kayıt işlemini yapabilmeniz için sadece CTRL +S tuşunu kullanarak kayıt yaptırabileceğiniz bir modül geliştirildi. Aynı bilgisayar ortamında kayıt işlemleri yapıldığı gibi sitenizde ürün kayıt ettirirken de aynı bu sistemle işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Kayıt Sürecinde Zaman Kaybına Artık Son
Zaman şüphesiz en kıymetli ihtiyacımız. İşlerimizi tamamlarken zaman kavramı oldukça ön plandadır. Özellikle bazı meslek dalları vardır ki zaman kavramı diğer mesleklere göre daha ön plandadır. Bunlardan biride E-ticaret ağında çalışan şirketlerin sistemlerini düzenleyenlerdir. Bu alanda zaman kaybını önlemek için teknolojiden yardım almak her zaman faydalı olacaktır. 

Küçük gibi gözüken işlemler genele bakıldığı zaman büyük oranda zaman kaybına yol açtığı gözükmektedir. Bunlara en iyi örnek ürün kayıt sistemlerinde yaşanan yavaşlık ve zaman kaybı gösterilebilir. Çünkü kayıt işlemi sayfanın en üstünde yer almaktadır. Sayfanın sonundan başa dönmek sistem yöneticisini yavaşlatacaktır. Opencart CTRL +S tuşu modülü ile artık zaman kaybına uğramadan ürünlerinizin kaydını kolaylıkla yapabileceksiniz. 

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Kayıt modlülü
Çok güzel bir düşünce, harika modüller var. İhtiyacım olan bütün eklentileri rahatça sizde bulabiliyorum.
Sinan
20/11/2018

Opencart Ctrl+S ile Kayıt Modülü
 • Stok: Stokta var
50,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺