Anasayfa
Sepet

Opencart Dinamik Scroll Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Dinamik Scroll Modülü

Opencart Dinamik Scroll Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Dinamik Scroll Modülü
Opencart dinamik scroll modülü e ticaret sayfasında satışı yapılan ürünlerin hepsinin tek bir sayfada gösterilmesini sağlayan modüldür. Ziyaretçilerin tüm ürünleri görüp ilgisini çekebilecek ürünleri satın almasını sağlamak adına bu modül çok işe yarayacaktı.

Çok fazla sayıda çeşidi olan ürün kategorilerin hepsi bir sayfada gösterilirken sayfaların açılış performansı yavaşlayacak ve sistem kasarak yavaşlayacaktır. Eğer ürünler sayfa sayfa bölünürse de belirli bir sayfadan sonrasına belki de kullanıcı girip bakmayacaktır. Bu modül ile tüm ürünler aynı sayfada gösterilecek aşağı ilerledikçe ürünler yüklenecek ve kullanıcılar tüm ürünleri göreceklerdir. 

Opencart Dinamik Scroll Modülü Nasıl Kullanılır?
Bu modülün kullanımı tamamı ile ürün temaları ile ilişkilendirilmektedir. Bu yüzden de firmanız sektörsel temalarınıza uygun olarak özel kurulumlar yapılır. Modülün kendisine ait olan dosyaları bulunmaktadır. Bu dosyaların hepsinin ayrı ayrı js kodu vardır. 

Ürünlerin site üzerinde listelendiği kategori sayfalarında tüm ürünleri kapsayan bir classı, her ürününde classını ve pagination bölümünün yani sayfalamasını yapan kısmında aşağıya doğru devam ettirecek bir tanımlama mevcuttur. Ürünlerle ilgili sayfalar bittiğinde başka bir sayfaya geçmektense scroll yaparak diğer ürünleri görmek için aşağıya doğru kolayca ilerlenebilmektedir. Böylelikle ziyaretçiler tüm ürünleri aynı anda görme imkânına sahip olacaktır. 

Opencart Dinamik Scroll Modülü Avantajları Nelerdir?
İnternet üzerinden e ticaret siteleri kanalı ile alışveriş yapan müşterilerin tüm ürünleri aynı anda görebilmelerini sağlayan çok iyi bir modüldür. Bu modüle sahip olan e ticaret sitelerinde ürünler kategorisinde araştırma yapan bir kullanıcı istediği bir kategoriye tıkladığında oraya ait tüm ürünleri tek bir sayfada görebilecektir. 

Bunun için belirlenmiş olan sayfa adedi gösterilecek ürün resimleri ilk etapta yüklenerek karşısına çıkar. Daha sonra sayfa sayfa değiştirilmek yerine scroll yaparak aşağıya doğru ilerlenir ve sayfadaki tüm ürünler kullanıcının karşısına gelir. Böylelikle e ticaret sayfasında bulunan bütün ürünleri görme ve almak istediği ürüne ulaşma şansı olacağı için doğrudan satış rakamlarına etki eder. Filtreleme seçenekleri ile bu modül daha da etkili olmaktadır. Mesela mobilya e ticaret sitesinde 2 li koltukları sırala dediğinizde aynı sayfada hepsini görebilecek ve seçimini yapabilecektir.

opencart-dinamik-scroll

Opencart Dinamik Scroll Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Dinamik Scroll Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Dinamik Scroll Modülü
 • Stok: Stokta var
150,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
340,35₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺