Anasayfa
Sepet

Opencart Excel Import & Export Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Excel Import & Export Modülü

Opencart Excel Import & Export Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Excel Import & Export Modülü

E ticaret üzerinden istediğiniz ürün veya hizmet içeriğini pazarlayabilir ve geniş kitlelere adınızı duyurabilirsiniz. E ticaret sitelerinin alt yapısını hazırlama aşamasında en çok tercih edilen Opencart kullanıcılara birçok kolaylık sağlıyor. İçeriğinin arama motorlarına uygun yapıda olması bulunmayı ve yükselişin daha hızlı olmasına yardımcı oluyor. Opencart kullanıcıları için geliştirilmiş birçok model bulunuyor. Bunlar arasında Excel modül değimiz tam adı Opencart Excel Import & Export Modülü karşınıza çıkıyor. Bu modül işletmeniz için raporlama siteminin oluşmasına yardımcı olacaktır. Sitenizde bulunan tüm ürünleri excele rapor şeklinde alabilirsiniz. Bu sayede takip ve sürdürebilirlik ilkesine uygun bir şekilde hareket ederek başarı sağlayabilirsiniz. 


Excel Modülü Ne İşe Yarar 

Sitenize ürün yükleyeceğiniz zaman, kategori, marka, müşteriler, ve benzeri birçok seçeneği baz alarak yükleme yaparsınız. Bu yükleme sonrasına bunları bir liste üzerinde aktif olarak görmek isterseniz size yardımcı olacak modül Opencart Excel Import & Export olacaktır. Hızlı sonuç alabilir ve tüm verileri tek bir liste üzerinden kontrol edebilirsiniz. Verilerinizi bir başkası ile de paylaşmak istediğinizde bu modülün avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Modül sitenize hızlı bir şekilde kurulur ve aktif olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dışa veya içe aktar özelliği size en iyi şekilde yardımcı olur. 

Nasıl Kullanılır

Tüm e ticaret ürünlerinizin listesini almak istediğinizde bu modül size yardımcı oluyor. Ayrıca modül üzerinde geniş bir filtreleme seçeneği bulunuyor. Öncelikle kategori seçebilirsiniz. Belirli kategorideki ürünlerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Burada filtrelemeyi size uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Modülün en önemli özelliğinden biri ise, tüm ürünleri listeleyip fiyat değişikliği yaparak tekrar yükleme yapabilmenizdir. 

Tüm ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapmak istiyorsunuz. Bunu tek tek yapmak oldukça zaman alır. Bunun yerine modül ile liste oluşturup bu liste üzerinden düzeltip tekrar içe aktarım yapmak hızlı ve daha doğru bir adım olacaktır. Bunun için tercih edebilirsiniz. 

Kimler Kullanabilir 
E ticaret üzerinden yani Opencart kullanıcıların hepsi bu modülün özelliklerinden yararlanabilir. Özelliklede ürün sayısı yüksek olan kişiler rahatlıkla tercih edebilir. Bu sayede maksimum fayda görebilirsiniz. 


Sık Sorulan Sorular 

Düzenli bir e ticaret satışınız var ise bu modülü mutlaka almalısınız. Çünkü raporlama ve analiz açısından gereklilik arz eder. Ayrıca ürünlere vakıf olma ve hızlı erişim imkanı da sunar.

Modül üzerinden ürün yükleme yapabilirsiniz. İstenilen sayı kadar gerekli yerleri doldurarak içe aktarım yapabilirsiniz.

Fiyat artışlarınızı modül üzerinden yapabilirsiniz. Tüm ürünleri listeler ve fiyatın olduğu bölümü arttırarak içe aktarım yapabilir ve yüklemenizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerinize verdiğiniz bir id numaranı var ise buna uygun bir şekilde liste çekebilirsiniz. Başlangıç ve bitiş id’leri belirtmeniz yeterli olacaktır.


opencart-export-import-modulu


opencart-export-import-modulu


opencart-export-import-modulu


Opencart Excel Import & Export Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Excel Import & Export Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Excel Import & Export Modülü
 • Stok: Stokta var
600,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺