Menu
Sepetim

Opencart Filigran Ekleme Modülü

Opencart Filigran Ekleme Modülü
Opencart Filigran Ekleme Modülü
150,00₺
 • Stok: Stokta Var

Mevcut Seçenekler:

Opencart Filigran Ekleme Modülü
E ticaret sitenizde kullanmış olduğunuz ürünlerin başkaları tarafından kullanılmamasını istediğinizde opencart filigran ekleme modülü uygulamasını kullanabilirsiniz. Admin sistemi üzerinden sisteniz üzerine ekleyeceğiniz tüm ürün resimlerinin üzerine filigran modül eklenerek resim ile logonuzun bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Firmanızın ürünlerine ait olan resimlerin başka siteler yâda kurumlar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız filigran modül burada devreye girecektir. Resim başkaları tarafından kullanılmış olsa dahi üzerinde firmanıza ait filigran olacağı için sizin resminiz olacağı belli olacaktır. Modül üzerinden resimleriniz üzerinden kullanılacak olan filigran ile ilgili olarak damgalama rengini de belirleyebileceksiniz. Filigranın nerede duracağı, koyu renkli mi açık renklimi olacağı ve içeriğinin ne olacağı admin yöneticisi tarafından belirlenecektir.

Opencart Filigran Nasıl Eklenir?
Modül üzerinden belirleyeceğiniz logo yâda yazı metni ve resimlerin hangi konumunda kullanılacağı işaretlenir. Daha sonra ürün resimleri yüklendikçe hepsinde aynı yere istenilen renk seçeneğinde filigran yerleştirilecektir. Eklentiler seçeneğinden modüller içerisinde opencart filigran modülü sayfasından her türlü yönlendirmeyi yapabilirsiniz. 

Aktif ya da pasif olarak değiştirme şansınız vardır. Filigran görselini yükledikten sonra boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yatay ya da dikey olarak nasıl yerleştirilmesini istiyorsanız seçtikten sonra filigran resminin ya da metninin saydamlık derecesini ayarlarsınız. Filigranın hangi alanlarda gösterilmesini seçtikten sonra artık resimleriniz sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmayacaktır. Tüm bu uygulamalarla ilgili yönlendirmelere opencart filigran ekleme modülü üzerinden bulunmaktadır.

Opencart Filigran Ekleme Modülü Nerelerde Kullanılır?
Kesinlikle modül üzerinde aktif ya da pasif özelliğini seçerek hareket etmelisiniz. Yaptığınız filigranın resimler üzerinden gözükmesini istediğinizde aktif seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. Filigran resmini seçerken boyutlarına ve kullanacağınız resimlerin hangi konumunda yatay olarak mı dikey olarak mı çıkacaklarını seçmelisiniz. Filigranın siteniz üzerindeki hangi resimler için kullanılacağını da modül üzerinden ayarlayama imkânınız vardır. 

Tüm kategori resimlerinde kullanılacak mı yoksa alt ürün resimlerinde mi kullanılacak bunu seçebilirsiniz. Sayfalar arası geçişlerde kullanılacak mı, pop-up resimlerinde filigran olması gerekli mi, resimlerin dışında ürün listelemelerinde de filigran olacak mı? Bunlar ile ilgili tüm kararları modül üzerinden belirleyebilirsiniz. Ayrıca favori ve alışveriş sepetlerinde de filigranları kullanabilirsiniz. 

opencart-watermark-filigram-modulu

NOT: 3x sürümleri için Watermark modülü kullanılmakta olduğundan dolayı fiyat farkı bulunmaktadır.

Opencart Filigran Ekleme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Filigran Ekleme Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)