Anasayfa
Sepet

Opencart Form Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Form Modülü

Opencart Form Modülü
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Form Modülü
Opencart form modülü sayesinde e ticaret sitenizin istediğiniz sayfasına yerleştirebilmek için çeşitli formlar düzenleme olanağınız bulunmaktadır. Bu formlarda istediğiniz bilgi ve mesajları müşterilerinize iletebilirsiniz. 

Bu modülün kullanımını admin sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Eklentiler kategorisi altında bulunan modüller seçeneğinden form oluşturma butonunu seçerek istediğiniz form içeriklerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Opencart form modülü içerisinde bulunan formlar ayarlanmış olarak karşınıza çıkar. Doğrudan düzenlemede yapabilir form üzerindeki tüm alanların yönetimini de sağlayabilirsiniz. 

Opencart Form Modülünde Neler Vardır?
Form oluşturma modülüne girdiğinizde karşınıza çıkacak olan sayfada genel ayarlar, form alanları, e mail ayarları, kısıtlamalar ve yetkilendirmeler panelleri karşınıza çıkacaktır. Genel ayarlar üzerinden etkinleştirmek istediğiniz veya devre dışı bırakmak istediğiniz modülü seçebilirsiniz. Daha sonra oluşturacağınız modül için bir isim belirlersiniz.

Mesela kategori bazında sipariş formu ya da iade talep formu gibi bir başlık olabilir. Daha sonra başlık kısmını düzenlersiniz. Form üzerinde istediğiniz şekilde açıklama başlığı, açıklama metni, e mail mesajı, e mail hatalı mesajı, zorunlu alanlar ile ilgili mesajlar, gönder butonu, lütfen bekleyiniz mesajı, gönderildi mesajı gibi birçok mesaj formunu oluşturabilirsiniz. 

Oluşturulan bu formların hangi modüllerde kullanılıp kullanılmayacağı konusunda karar verme yetkisi adminin elindedir. Ayrıca modül konumlarınızı ayarlama imkânı da veren opencart form modülü sitenin daha kullanılabilir ve detaylanarak anlaşılabilir hale gelmesini sağlayacaktır.

Opencart Form Modülü Kurulum İşlemleri Nelerdir?
Form modül kurulumunu dört ana başlık halinde inceleyebiliriz. Birinci adım oluşturulacak olan formda belirlenecek olan mesajların hangi sayfalarda görülüp görülmeyeceğini seçmektir. İkinci adım form üzerine istenilen alanların eklenebilmesidir. Çeşitli başlıklar, sorular ve bu sorulara verilecek cevaplar hepsi belirli bir sıra numarası ile yapılmalıdır. 

3.adımda e posta ayarlamalarını yapabilir ve çeşitli parametrelerle sınıflandırarak oluşturulan mesajların başlıklarının içeriklerini yönetme şansını elde edebilirsiniz. Ve en son adımda oluşturulan formları kimlerin görüp kimlerin göremeyeceğini belirleyebilirsiniz. Mesela hem toptan hem perakende ticaret yapan bir siteniz varsa sadece toptancılar görsün, sadece perakendeciler görsün gibi ya da ülke bazında satın alım yapılan para birimi bazında kısıtlamalar ekleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

Opencart Form Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Form Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)

Opencart Form Modülü
 • Stok: Stokta var
250,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺