Anasayfa
Sepet

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Gelişmiş Xml Entegrasyonu Modülü
Opencart web sitesine sahip olan işletmeler ürün veya hizmet içeriklerini geniş kitlelere ulaştırabiliyor. Ayrıca opencart arama motorlarına uyumlu olması sayesinde hedeflerinize kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Web sitenize ürün eklemek istediğinizde manuel ve XML kullanarak yükleme yapabilirsiniz. XML olarak yükleme yapacaksanız bunun için gelişmiş bir modüle ihtiyacınız var. Bu konuda Opencart Gelişmiş Xml Entegrasyonu Modülü size yardımcı olacaktır. Modülün gelişmiş özelliği ve kullanım kolaylığı ile ürünlerinizi tedarikçiden alarak yüklemenize yardımcı oluyor. Bu modül herkes için kolayca kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Sizde tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. 


Xml Entegrasyonu Modülü Özellikleri 
Bu modül zengin bir içeriğe sahiptir. Ürünlerin resimlerinden fiyatlarına kadar her detaya hükmedebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Yapılan her işlem tüm ürünler için geçerli olacaktır. E ticarette ürünlerinizi daha hızlı yüklemenize yardımcı olan bu modülü kullandığınızda geniş bir detaya vakıf olmanıza yardımcı olur. En önemli özelliği ise hangi aralıklarla güncelleneceğini belirleme imkanınız da bulunur. Buda artı bir özellik olarak size sunulur. Diğer XML modüllerine göre gelişmiş olması kullanımı daha ön plana çıkarıyor. 


XML Modülünde Neler Bulunur 
Opencart Gelişmiş Xml Entegrasyonu Modülü içeriğinde fiyat, açıklama, resim, kdv oranı gibi birçok detay yer alır. Yani kullanıcıya sunmak istediğiniz tüm bilgileri XML içerisinde bulabilir ve sitenize güvenle yükleyebilirsiniz. Ayrıca kategori ayrımları da özellikleri içerisinde bulunuyor. Ürünleri ilgili kategorilere göre ayırabilir ve buna bağlı bir çalışma oluşturabilirsiniz. 


Nasıl Kullanılır 
Tedarikçiden xml aldınız. Bunu modül sayesinde sitenize güvenilir bir şekilde yükleyebilirsiniz. Modül üzerinde fiyat ve kdv gibi detayları ayarlayabilirsiniz. XML den çıkmış olan ürünlerin stok durumları da ayarlanabilir özellik kapsamı içerisinde yer alır. Tedarikçi herhangi bir ürünü kaldırdığı zaman sizin sisteminizde stok durumu gözükmeyecektir. Bu şekilde bir aktif kullanım sağlayabilirsiniz. 

 • XML linkini tedarikçiden alın.
 • XML Ürün etiketlerini ayarlayın.
 • Stok dışı durumları ayarlayın. Tükendi, ön sipariş ve benzeri gibi durumları seçebilirsiniz. 
 • Kategorileri ayarlayın. Hangi gürün hangi kategori kapsamında bulunacak.
 • Resimleri de xml ile ekleyebilirsiniz. 

 

E ticaret siteniz için manuel üründe yükleyebilirsiniz. Ancak yüzlerce ürünü manuel yüklemek oldukça zaman alacaktır. Bu da size maddi açıdan da kayıp oluşturacaktır.

Modül her zaman güncellenebilir özelliğe sahiptir. Tedarikçi herhangi bir değişiklik yapar ise bunu sitenizde aktif bir hale getirebilirsiniz.

XML veren birçok işletme bulunuyor. Satışını yapmak istediğiniz ürünleri bu firmalardan temin ederek sitenize yükleyebilirsiniz.

XML modülü ile ürün yüklemek istediğinizde herhangi bir sınırlama bulunmaz. İstediğiniz kadar ürünü kolayca yükleyebilirsiniz.

Ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sitenize yüklemenize yardımcı olan modül e ticarette başarılı bir satış yapmanıza imkan sunuyor. Güncelleme ve değişiklik yapabilme açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Bundan dolayı tercih edilmelidir.

Opencart alt yapısını kullanan herkes bu modülden yararlanabilir. Ürün adedi fark etmeksizin sitenize yükleme yapabilirsiniz.

 

opencart-gelismis-xml-modulu

opencart-gelismis-xml-modulu

opencart-gelismis-xml-modulu

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Xml
Xml e-ticaret için olmazsa olmazlardan. Temadan sonra ikinci aldığım ürün bu oldu ve oldukça memnunum
Adil
19/11/2018

Opencart Gelişmiş XML Entegrasyonu Modülü
 • Stok: Stokta var
1.292,02₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺