Menu
Sepetim

Opencart Admin Quick Edit PRO

Opencart Admin Quick Edit PRO
Opencart Admin Quick Edit PRO
250,00₺
 • Stok: Stokta Var

Mevcut Seçenekler:

Opencart Hızlı Ürün Düzenleme Edit (Admin Quick Edit PRO)

Bazı durumlarda ürünlerin özeliklerine ve fiyatlarına değişikliğe gidilmesi gerekir. Bu ürünleri yenilemeniz gerekir. Opencart alt ayar özeliği kısıtlı olmasından dolayı sisteme ilk kayıt özelliği oluşturulduktan sonra sistem otomatik olarak kendini yenilemez. Bu durum her iki tarafı da mağdur etmesine sebep verir.  

Online satışa sunduğunuz ürünleri daha hızlı hizmet almak isterseniz ya da daha fazla kazanç etmek isterseniz ürünlerin filtrelemesini, düzenlenmesini ve fiyatlarda değişiklik yapılması gerekir.  Sistem var olan ürünleri tek tek yenilemek hem uzun işlem hem de müşterilerin memnuniyetlik seviyelerini düşürülmesine neden olur. Opencart tüm ürünleri aynı anda filtreleme ve yenileme özelliği sayesinde daha ürünleri yenileyebiliyor.

Opencart Hızlı Ürün Düzenleme Edit (Admin Quick Edit PRO) Özellikleri

 Sistemde bulunan birden fazla ürünleri, filtreleyebilir, kaç tane ürün kaldığını gösterebilir ya da özellik ekleyebilir. Tek bir tuşla otomatik olarak ayar yapabilirsiniz. Her Müşterilere yönelik dil seçenekleri koyarak müşterilerin daha anlayacağı dil sunmuş olursunuz. Yeni sekmenler ekleyerek ürünleri aynı anda fiyat güncellenmesi yapılır.  

Kategori üzerinde birden çok seçenekleri yerlerini değiştirebilir ya da yeni özellikler katabilirsiniz.  Akılla arama özelliğini düzenleyerek müşteri aradığında başka ürünlerde almanıza teşvik edebilirsiniz.  Renk düzenlemesine giderek müşterileri daha cazip kullanabilirsiniz. Sayfaya estetik bir hava katmak ilgiyi daha çok çekmenizi sağlarsınız. Birçok ürünü aynı anda bilgilendirme sistemi ekleyerek müşteri o ürün hakkında bilgi sahibi olur.

Opencart Hızlı Ürün Düzenleme Edit (Admin Quick Edit PRO) Avantajları Nelerdir?

Opencart Hızlı Ürün Düzenleme Edit (Admin Quick Edit PRO) sayesinde ürünleri aynı anda yönetmeniz daha hızlı oluyor. Eskiden bu yöntemler tek tek kontrol edilerek sistem üzerinden güncelleme yapılıyordu. Bu durum hem zaman kaybı oluyordu hem de müşteri memnuniyeti düşüyordu. Gözünüzden kaçırdığınız ürünleri yanlış anlaşılmalara sebep oluyordu. Opencart uygulamasın sayesinde zamandan tasarruf edebiliyoruz. 

Ürün güncellemesini daha hızlı güncelleyerek müşterilere daha hızlı ürünleri sunabiliyorsunuz. Müşterilerin görsel zevki de hitap edecek şekilde ayarlamanız mümkün. Ürün özelliklerinde fiyat kampanyalarını da eklenerek ürünü daha alıcı hale getiriliyor. Böylelikle daha fazla kazanç elde edilmiş olunuyor. Var olan ürünlerinde bittiğine dair güncelleme yapılarak müşterinin isteğine ret cevabı da verebilirsiniz.

opencart-hizli-urun-duzenleme

Opencart Admin Quick Edit PRO Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Admin Quick Edit PRO Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (3)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Ürün editleme modülü
Çok pratik ve kullanışlı bir modül. Modülü kullanınca iyiki satın aldım diyor insan. Hiçbir sorunla daha karşılaşmadım bu modülle
Cem
22/11/2018