Anasayfa
Sepet

Opencart Kampanya Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Kampanya Modülü

Opencart Kampanya Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Kampanya Modülü

Opencart kullanıcıları için özel olarak geliştirilen kampanya modülü sizin daha çok satış yapmanıza olanak sağlıyor. Kolay kullanımı sayesinde kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Sitenizde kampanya yapmanız müşterilerinizin beğenisini kazanacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken müşterinin ilgisini çekecek bir kampanya oluşturulmasıdır. Bu kampanya hedef kitlenin dikkatini çekecek olması sayesinde satışlarınızı pozitif bir oranda arttırabilirsiniz. Farklı olanı denemek internette başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Opencart kullanıyorsanız mutlaka bu modülü edinin ve hemen kullanmaya başlayın.

Yararları Nelerdir İnceleyelim 
Opencart kampanya modülünü satın aldınız ve yüklediniz. Burada istediğiniz kampanya modülünü kolayca oluşturabilirsiniz. 

 • Ürün alana fiyat indirimi veya farklı bir ürün bedava kampanyası oluşturabilirsiniz. 
 • Belirli adet alım yapana indirim veya ürün hediyesi 
 • Ürün alana belirli oranda indirim 
 • Hafta sonu kampanyaları 
 • Kampanyanız için belirli bir tutar veya adet oluşturabilme 
 • Kupon kullandırabilme 
 • Ve sizin belirleyeceğiniz kampanya türleri

Bunlar arasında kupon kullandırma internetten ürün alanlar için en cazip bir modeldir. Modül üzerinden kupon kodu oluşturduğunuzda bu kuponun kurallarını ve indirim oranlarını da belirleyebilirsiniz. Belirli bir tutarda alışveriş yapan müşterilerinize bu kuponu otomatik olarak verebilirsiniz. Bu sayede kurumsal bir marka bağlılığı da oluşacaktır. İndirim ve kampanyalar her zaman ilgi çekici olacaktır. Bunu düzenli olarak uygulayabilir ve net sonuçlar alabilirsiniz. 

En İyi Reklam Aracı 
Bu modül aynı zamanda en iyi bir reklam aracı olarak da karşınıza çıkıyor. Yaptığınız kampanyaları ilgili sosyal medya alanlarında paylaşabilir ve buna bağlı bir strateji oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu reklamı modül sayesinde ücretsiz yapabilirsiniz. 

E ticarette dikkat çekmek istiyorsanız sizin için özel olarak belirlediğimiz bu modülün avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. Modül ödeme yöntemlerine göre kampanya oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kargo ücretsiz kampanyası da oluşturabilirsiniz. Eğer bayileriniz var ise bayilerinize özel de kupon veya indirim yapabilirsiniz. 

Modül fiyat açısından oldukça ekonomiktir. Ekonomik bir tutar ödeyebilir ve geniş kitlelere reklamlarınızı ve markanızı ulaştırabilirsiniz. Buda size kurumsal bir büyüme sağlar.

 

opencart-kampanya-modulu

2. adımda kampanya şartı veya şartları seçilir.

Birden fazla şart seçilip hepsi karşılansın deneceği gibi sadece biri karşılandığında kampanya çalışsın da seçilebilir. Örneğin damat marka, gömlek kategorisinden 100TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bir kampanya oluşturulabilir. Veya müşteri gömlekte alsa veya 100TL üzeri bir alışverişte yapsa kargo ücretsiz kampanyası uygulansın denebilir. 

opencart-kampanya-modulu

3. adımda kampanya seçilir. 2. adımdaki şart veya şartlar sağlandığında burada seçilen kampanya aktif olacaktır.

2 ve 3 adımlar kombine edilerek onlarca farklı kampanya türetilebilir.

opencart-kampanya-modulu

Modülün oluşturulan kampanyaları listeleme sayfası da bulunur. Sitenizde Kampanyalar isimli bir bölüm oluşturup bu kampanyaları listeleyebilirsiniz. Müşterilerinizin kampanyalar sayfasına erişeceği adres mavi çerçeve içinde belirtilmiştir.

Bu sayfayı oluşturmak opsyoneldir. Kampanyalarınızı müşterilerinize farklı şekillerde gösterebilirsiniz. Örneğin sitenizin vitrininde 100TL üzeri alışverilerde gömlek sepette ücretsiz gibi bir tasarımı sunabilirsiniz.

opencart-kampanya-modulu

Sitenizde aktif olan kampanyalar tümü tek bir sayfada listelenebilir.

opencart-kampanya-modulu

Kampanyanın detaylıca anlatıldığı, tüm şartların açıklandığı birde kampanya detay sayfası bulunur.

opencart-kampanya-modulu

Oluşturduğumuz kampanya müşteri sepetinde uygulandı. 3 al 2 öde kampanyası ile müşteri sepetindeki en ucuz ürünü ücretsiz alacaktır.

 

opencart-kampanya-modulu

Opencart Kampanya Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Kampanya Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Modül
Kampanya modülü satın alındı ve başarıyla eklendi. Memnunum ve çok işime yarayan bir modül emeğinize sağlık.
Nevzat
19/11/2018

Opencart Kampanya Modülü
 • Stok: Stokta var
750,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺