Anasayfa
Sepet

Opencart Kargo Etiketi Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Kargo Etiketi Modülü

Opencart Kargo Etiketi Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Kargo Etiketi Modülü
Günümüzde E-ticaret ağı gün geçtikçe ilerliyor. Gıda, giyim, temizlik ve bakım ürünleri, ev araç gereçleri gibi birçok ihtiyaçlarını bireyler artık dışarıdan alışveriş yapmak yerine E-ticaret üzerinden ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Böylelikle zaman kazanmış ve daha kolay alışveriş yapmış olmaktadırlar. Satıcı firmaların satışı gerçekleşen ürünlerinin kargo işlemi de oldukça önemlidir. 

Doğru şekilde kargo yapılmalı adres, isim gibi önemli bilgilerin eksiksiz olması gereklidir. Böyle durumlarda kolaylık yaratması ve doğru yapılmasına yardımcı olacak kargo etiketi modülü devreye girmektedir. Artık kargoya ürünleri verdiğinizde etiket hazırlanmaya son. Bu modülle kolaylıkla dijital olarak kodlanan kargo kutularını hazırlayabileceksiniz. Zaman kaybından kurtulup daha profesyonel işler teslim etmenize yardımcı olacaktır.

Kargolarda Artık Dijital Kodlar Yer Alacak
Teknoloji hemen hemen her alana yenilik getirip geliştirmektedir. Eskiden ürünlerinizi müşteri ile buluşturmak istediğiniz zaman kargolar için uzun uzun kargo etiketi hazırlanırdı. Son teknolojilerle artık bunlara bir son verildi. Özel dijital kod sistemiyle etiket hazırlamadan kargonuz üzerine etiket hazırlayabilmeniz mümkün. 

Üzerinde alıcının adı, soyadı, telefon numarası ve adres bilgileri gibi olması gereken bütün detaylar yer alır. Satıcı firmaya kargo hazırlanmasında önemli bir kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Ayrıca etiketin dijital olması profesyonelliğinizi de olumlu yönde etkilemektedir. Sizde uzman ve profesyonel satıcı olma yolunda ilerlemek istiyorsanız size kolaylık sağlayan bu modülü mutlaka kullanmalısınız. 

Teknolojinin Kargo Etiketlerindeki Olumlu Etkisi
Teknoloji her alanda bizlere kolaylık sağlamakta gün geçtikçe gelişmekte ve önemi artmaktadır. Teknolojinin önemi e-ticarete yansımış oradan ürünlere ürünlerden ise kargo sistemlerine kadar uzanan olumlu etkisi vardır. Dijital sistemleri kullanmak hem kolaylık hem de modern şıklık sunmaktadır. Sizde kargo işlemlerinizi geliştirmek ve modern bir kargo sistemine sahip olmak istiyorsanız kargo etiket modülünü tercih etmelisiniz. 

Zaman kaybetmeden dijital üzerinden kolaylıkla hazırlanıp kargo paketlerinin üzerinde yer almakta. Son gelişen teknoloji kargo sistemine de yeni bir soluk getirmiş daha şık bir görüntü yaratmıştır. Sizde kargo sistemlerinizde güvenle bu modülü tercih edebilirsiniz. Böylelikle paketleme ve kargo işlemleriniz daha hızlanmış olacaktır. 
 

opencart-kargo-etiketi

Opencart Kargo Etiketi Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Kargo Etiketi Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Kargo modülü alındı
Modülü satın aldım. Bu modül sayesinde işlerim daha hızlı ve pratik ilerliyor. Modülle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım
Enver
21/11/2018

Opencart Kargo Etiketi Modülü
 • Stok: Stokta var
125,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
356,61₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺