Anasayfa
Sepet

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü
Opencart kategoride ürün sayısı modülü hem sayfayı yöneten admin'e kolaylık hem de sayfayı ziyaret eden müşterilere kolaylık sağlamaktır. En büyük amacı kolaylık sağlamasıdır. İşinizi daha çok kolaylaştırmış olacak ve zaman kazandırmış olacaktır. Bu modülü kullanarak silinen kategorilerin içerisinde bulunan ürünlerin kaybolmasını önler. 

Bu şekilde ürünler kaybolmayacak satışınızda düşüş yaşanmayacaktır. Günümüzde E-ticaret kullanan birçok kurum ve kuruluş bu yöntemi kullanmaktadır. E-ticaret alanında görev yapan adminin işi kolaylaşmış ve daha profesyonel bir sisteme sahip olmuş olacaktır. Adminler kategorileri bazen silerler bu modülü kullanamadıkları zaman kategori içerisinde ne kadar ürün olduğunu göremeyebilirler. Bunu önlemek için mutlaka Opencart kategori ürün sayısı modülüne sisteminizde yer vermelisiniz.

Site Adminlerinin Mutlaka Kullanması Gereken Modül
E-ticaret sitesinin hepsinin kendine has bir admini yani kullanıcısı vardır. Müşterileriniz Web sitenizi inceleyim, ürün alışverişinde bulunurken arka planda sayfa adminleri düzenlemeler yapıp doğru şekilde kullanarak müşterilere kolaylık sağlayıp ürünlerin satışını kolaylaştırmaktadır. Adminler kategorileri bazı gerekçelerden dolayı silerler. 

Bu silme sırasında kategoride ürün kalıp kalmadığını bilmezleri zordur. İşte bu durumda ortaya her adminin kullanması gereken Opencart kategoride ürün sayısı modülüne ihtiyaç duyulur. Bu modül sayesinde adminler kategoriler içerisinde ne kadar ürünün kaldığını rahatlıkla görebilecek ve ürün kaybının tamamen önüne geçmiş olacaklar. 

E-ticaret Artık Daha Kolay Bu Modülle
E-ticaretin gelişmesiyle beraber bu alanda yazılımlar, Web siteleri ve teknolojilerde gelişmekte. Teknolojiden faydalanarak E-ticaret alanında modüller oluşturuluyor. Kolaylık sağlayan modüllerinden biride Opencart kategoride ürün sayısı modülüdür. Kategoriler site sahipleri tarafından gerektiğinde kapatılır. Bu modülü kullanarak silmeden önce kategoride kaç tane ürün kaldığını görür kategoriden çıkarıp başka bir kategoriye yerleştirir. 

Böylelikle müşterileriniz kategoride kalan ürünleri tükenene kadar Web sitenizde görebilecek ve satın alabilecektir. Bu sayede kayıp ürününüz olmamış kazancınız da azalma yaşanmamış olacaktır. Çok uygun fiyatlarla bu modüllere sahip olmak çok kolaydır. Eğer E-ticaret üzerinden satış yapıyorsanız bu güzel detaya sahip olan modülü mutlaka kullanmalısınız. Böylelikle ürün kayıplarını ortadan kaldırmış olursunuz. 

opencart-katagoride-urun-sayisi

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Kategori Sayısı
Hep aradığım modüldü nihayetinde buldum ve satın aldım. Son derece başarılı ve kusursuz bir eklenti olmuş.
Orhan
21/11/2018

Opencart Kategoride Ürün Sayısı Modülü
 • Stok: Stokta var
100,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺