Anasayfa
Sepet

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart KDV Dâhil Gir Fiyat Modülü
E ticaret sitenizi opencart sistemi modüllerini kullanarak istediğiniz yönlendirmeyi sağlayabilirsiniz. Opencart KDV dâhil gir fiyat modülünü kullandığınızda kategorilere yüklediğiniz ürünler için fiyat girdiğinizde size çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Normal şartlarda adminler siteye ürün eklerken fiyatların KDV hariç rakamlarını girmek zorundadırlar. 

Bunun içinde her ürünün KDV sini içerisinden ayırmaları gerekmektedir. E ticaret sitelerinde büyük toptancılar ve kurumsal firmalar haricinde perakende satış yapan firmalar bu KDV konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar. Çünkü KDV hariç modülü genelde toptan ürün satanlar ve kurumlar dışında e ticaret sitelerinde yuvarlak hesaplanmış KDV dâhil rakamlarla ürün fiyatları belirlenir. Bu modül sayesinde KDC dâhil olarak girdiğiniz ürün fiyatları için vergi oranını seçerek KDV oranının içinden hesaplanarak o hali ile de görülmesini sağlayabilirsiniz. 

KDV Dâhil Fiyatlandırma Sistemi Nasıl Hesaplanır?
E ticaret sitesindeki ürünlerin fiyatlarını siz normal KDV li bir şekilde sistemde ürün fiyatları içerisinde KDV dâhil yazan sütuna yazarsınız. Daha sonra opencart KDV dâhil gir modülünü kullanan adminler için sistem vergi sınıfı seçimine göre içerisinden KDV miktarını düşerek hesaplamayı yapar ve ilgili kutucuğa yansıtır. Böylelikle sizin tek tek uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu sistem vqmod ile çalışabilen bir modül sistemidir. 

Panel üzerinden herhangi bir düzenleme yapılmasına gerek kalmaz. Burada en çok dikkat edilmesi gereken husus ürün için belirlenecek olan vergi sınıflarının modül üzerinde mutlaka tanımlanması gerekmektedir. Yani önceleri sadece %8 KDV varken %18 eklenmesi gerekiyorsa panelden eklendikten sonra mutlaka modüle de eklenmesi gerekiyor. 

KDV Dâhil Gir Fiyat Modülü ile Birlikte Çalıştırılabilecek Modüller Nelerdir?
Opencart desteği ile kurulan e ticaret sitelerinde admin tarafından kullanılacak olan birçok modül bulunmaktadır. KDV modülü ile ilgili en sık rastlanan sorunlardan bir tanesi kampanya ve indirim tanımlamalarıdır. Bu modül sadece ürün fiyatı ile çalışabildiğinden ve kampanya fiyatları girilirken farklı yöntemler kullanıldığında bu modülü aynı anda kullanma şansı olmayacaktır. KDV dâhil gir fiyat modülü özellikle perakende ticaret yapanlar için çok kullanışlı ve avantajlıdır. Başka modüllerle birlikte kullanılarak ticaret daha pratik ve anlaşılır bir hale gelmektedir.
 

opencart-kdv-dahil-fiyat-gir-modulu

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Kur Seçimi modülü ile uyumlu değil
ben sitemde kur seçimi modulü kullandığım için maalesef çalışmadı, alacak arkadaşlar bunu göz önüne alsın. Kur seçimi kullanıyorsa uymuyor maalesef, ama arkadaşlar ilgili ve kibar, danışabilirsiniz almadan
Ümit Aksoy
27/06/2019

Opencart KDV Dahil Fiyat Gir Modülü
 • Stok: Stokta var
 • Lisans: Süresiz
 • Kullanım: 1 Websitesi
 • Boyut: 3,90 KB
 • Dosya Türü: VQMOD
350,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺