Anasayfa
Sepet

Opencart Mail Tasarım Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Mail Tasarım Modülü

Opencart Mail Tasarım Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Mail Tasarım Modülü

Online satış yapan şirketlerin müşterilerle irtibat olacağı iki şey vardır. Birincisi telefon ikincisi ise mail yoluyla iletişime geçmektir. Aynı şey müşteriler içinde geçerlidir. Opencart e-posta tasarım uygulaması sunarak zarafet anlayışını en üst sıralara taşır. E-postanızı istediğiniz şekilde tasarlayıp bir şablon haline dönüştürmeniz Opencart ile mümkün. Böylelikle müşterilerinizi daha fazla ekleyerek sitenizden çıkmak istemeyeceklerdir. 

Opnancart eklentileri sayesinde ileti ve geri bildirimleri kolaylıkla almanızı sağlayan bir platformdur. Kusursuz hizmet sunar. Şablon oluşturmanız müşterilerin size karşı güvenini kat ve kat artıracaktır. Hangi cihazla size iletişime girmiş olursa olsun e-posta gönderme imkânınız vardır. Bunun için ayrı bir uygulama kullanıma gerek yoktur. Mail gönderdiğinizde Opencart veri tabanına kaydederek bilgileri kayıt altında tutar.

Opencart Mail Tasarım Modülü Özellikler Nelerdir?
İster bilgisayar kullanın isterseniz de telefon her iki cim haz için optimize oluşturarak kullanmayı sağlıyor. İstediğiniz renkte ve tasarımla mail pencerenizi estetik görünüme sahip tutun. Şablonlar oluşturarak daha güvende hissettirir. 

Ürünü aldığınızda müşteriye gönderdiğiniz. Ürününüz kargoya verildi, kargo yola çıktı, teslim edilecek ve teslim edildi gibi bilgileri otomatik olarak müşterinin e-postasına gitmiş olacak. Diğer online sitelerinki gibi de bir ara yüz oluşturmanızı mümkün. Veri tabanına kayıt edebilirisiniz. Kullanımı basittir. Tamamen işin patronu siz olursunuz. Takip etmek için her hangi bir çaba ya da zaman kaybetmezsiniz. Müşterilerinize mail atarken kendi reklamınızı bile yapabilmeniz mümkün.

Opencart Mail Tasarım Modülü Kullanımı
Opencart mail tasarım modülünü kullanmak için Opencart uygulamasını açınız. Buradan eklentilerinden pro email template alanına girin. Ana düzen kısmın basınız. Şablonu simple clean seçin. Önizleme alanına müşteri yazarak müşteriye gideceğini belirtiniz. Onun altında bir pencere olacaktır.  Buradan da şirketinizin logosunu ya da benzer resimler koyabilirisiniz. Tamamen size kalmış bir şey. Tasarım alanına geçiliyor. 

Burada ise tamamen sizin hayal gücünüze bağlı bir tasarım oluyor. Renkler, butonların nasıl olacağını vs. Daha sonra mail içerik adet ürüne geçiyorsunuz. Müşteriye ne yazmak isterseniz mail kısmına yazıyorsunuz. Özel blok kısmına girdikten sonra buraya sizin e-postanızı ve şifrenizi isteyecektir. Gönder tuşuna bastıktan sonra otomatik olarak mesajınızı gidecektir.

Opencart Mail Tasarım Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Mail Tasarım Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (4)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (4)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)

Opencart Mail Tasarım Modülü
 • Stok: Stokta var
549,11₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺