Anasayfa
Sepet

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü 
Müşterileri çeken en önemli özelliklerden bir tanesi de zaman zaman bayi yöneticisinin ürünleri indirime sokması ve bu halde müşterine sunmasıdır. Bu sayede o site hem daha çok müşteri kazanacak hem elindeki ürünleri azaltmış olacak hem de kendi reklamını yapmış olacaktır. Bu sebeple zaman zaman belli indirimler uygulamak kendisi açısından ve müşteri açısından oldukça fayda sağlar. 

Fakat bu tür indirimler tüm ürünlere uygulandığı vakitte tek tek halletmek oldukça zor bir görevdir. Bunun için en iyi yöntem yazılım sayesinde otomatik olarak indirimin sağlanmasıdır. Her zaman her üründe aynı derecede indirim olmayabilir. Bu sebeple kullanılan yazılımın geliştirilmiş ve çok yönlü olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Sadece bulunduğu anı itibara almamalı, gelecekte de yapacağı birçok işlemden ötürü en uygun uygulamayı seçmesi site görevlisi veya yönetici açısından daha uygun olacaktır.

Opencart İle Çok Yönlü İndirim
İndirimler bazen her üründe aynı oranda olabilirken bazen de ürünün fiyatına göre belirli bir yüzdelik ile hesaplanabilir. Hal böyle olunca bu fiyat belirlemesini yapan kişiler zorluk çekebilir. Hatta maalesef ki kul yapısı olan her şeyde sıkıntı olacağından dolayı bazen eksiklikler de meydana gelebilir. Bu sebeple tüm bunların yazılımlar sayesinde kolaylaştırarak halledilmesi daha uygun olacaktır. 

Opencart indirim modülünü kullanarak her üründe belirli oranda ki indirim otomatik olarak sağlanabilir. Çok yönlü indirimde bu sistem kullanılabildiği gibi, eşit oranlı olan indirimlerde de kullanılabilir. Bunun için sadece ilk yazılımın kurulma sırasında işlem yapılır sonrasında herhangi bir emek de sarf edilmez. 

Opencart Sitemi Nasıl Aktifleştirilir?
Site yâda bayi olan yerde görevli veya yetkililerin herhangi bir çaba harcamasına gerek kalmadan, opencart sistemi satın alındığı vakitte kendi kurucuları bu işlemi halledecektir. Zaten ilk başta kurulum sağlandığı takdirde artık otomatik olarak kişinin her istediği gerçekleşir ve ona göre ayarlama yapılır. Yani sistem otomatik olarak aktifleşir ve site sahibinin herhangi bir bilgi edinmesine gerek kalmaz. Ayarlanan bu sistemler dilediği kadar kullanılabilir ve aktif edilebilir. 

opencart-odeme-turunde-indirim-modulu

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)

Opencart Ödeme Türünde İndirim Modülü
 • Stok: Stokta var
600,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
340,35₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺