Anasayfa
Sepet

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü
Opencart ön tanımlı KDV modülü sistem içerisine dâhil edilerek ürünleriniz ile ilgili olarak düzenleme seçeneklerinden fiyatları girdiğinizde yanında KDV dâhil yâda artı KDV olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz. KDV modülü sadece burada gözükür başka herhangi bir değişiklik yapmaz. Ön tanımlı KDV sistemi sabit bir vergi oranına sahip olan ürünler için zaman tasarrufu sağlamak ve hiç uğraş gerektirmemesi için kullanılır. Sistem kurulumunda ilk etapta girildikten sonra her ürün girişinde seçeneğe gerek kalmaksınız otomatik olarak çıkar. 

Opencart Sistemi Ne İşe Yarar?
E ticaret sitenizin kolaylıkla geliştirilebilmesi için opencart modüllerine sahip olmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir şekilde sürüm yenileme sıkıntısı olmadan ve bilgisayar sistemlerine entegre olmak yâda olamamak gibi bir sıkıntısı da bulunmamaktadır. Modülleri ücretsiz olarak kurulum yapılabilmektedir. Bilgisayar kullanıcısı olarak sistemi kendini kurmak istediğinizde ise uygulamalı anlatım olarak dosya size gönderilir. 

E ticaret sitesinin kurulum ve uygulamalarında en önemli faktör içeriklerin fazlaca detay içermesidir. Sitenize giriş yapıldığında fiyatlar anlaşılır bir şekilde olmalı ve katma değer vergisi ile ilgili dâhil ya da dâhil olmadığı konusunda açıklayıcı ifadeler kullanılmalıdır. Opencart ön tanımlı KDV modülü dâhil diğer modellerde de lisans yenileme ve sınırlama gibi ilave şartlar uygulanmamaktadır. Bu modülleri istediğiniz sitede kullanabilirsiniz. Herhangi bir güncelleme olduğunda bilgi maili ile talebiniz doğrultusunda güncelleme yapılacak şekilde kurulumunuz yapılacaktır.

Opencart Sistemi ile Neler Yapılabilinir?
Bu sistemle herhangi bir kategoride e ticaret sistemi kurabilirsiniz. Bununla birlikte gerek kendiniz için gerekse çevrenizde sizde talep edenler olursa müşterileriniz için online olarak satış sitesi hazırlayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde e ticaret geliştirme yöntemleri ile e ticaret sistemini hostinginize yükleyebilirsiniz. Veri tabanı oluşturabilir ve sistem kurulumlarını yapabilir bunları yapılandırarak ayrıca yedeklemelerini de yapabilirsiniz. 

Ürün yüklemelerinizi kendiniz yapabilir düzenlemelerini kendiniz yönlendirebilirsiniz. Satışı yapılacak olan ürünlerin kategori ve alt kategorilerini oluşturabilirsiniz. Kampanyalar oluşturabilir, hediye çekleri ve kupon kodu girişlerini yapabilirsiniz. Sanal pos ödeme seçenekleri, ödeme şekillerinin yüklenmesi, kapıda ödeme seçeneklerinin ve banka kanalı ile ödeme seçeneklerinin kurulmasını sağlayabilirsiniz. 

 

opencart-on-tanimli-kdv-modulu

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Ön Tanımlı KDV Modülü
 • Stok: Stokta var
75,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺