Anasayfa
Sepet

Opencart PDF ile Maile Fatura

Fbajans güvencesiyle

Opencart PDF ile Maile Fatura

Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart İle Maile Fatura
Zaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönderiliyor. Tabii ki bu her sitede geçerli olmayıp, site artık kendini iyice geliştirmiş ve online işlemlerde ilerlemiş herhangi bir yazılıma sahip olmuşsa, artık adrese fatura göndermeksizin e-maile fatura göndererek bu işlemin daha kısa sürede ve daha kalıcı olmasını sağlayabiliyor. 

Bu tür yardımcı olan yazılımlardan bir tanesi de opencart uygulamasıdır ki, birçok yönlü olan bu uygulama mail e fatura göndererek müşterilerine kolaylık sağladığı gibi aynı zamanda kendi sitesi içinde güvenilirlik oluşturmuş oluyor.

Opencart Özellikleri Nelerdir?
Yazılımlar her online olan site hatta e-ticaret siteleri için oldukça önemli uygulamalardan bir tanesidir. Bu yazılımlardan bir tanesi olan opencart uygulaması da içerisinde birçok modül bulundurarak farklı farklı sorunları rahatlıkla halledebilecek seviyeye ulaşmıştır. Opencart uygulamasının özelliklerden bir tanesi fiyatlarla ilgili her türlü değişikliği anında halledebilirken, yanı sıra siparişi daha kolay bir hale getirerek sipariş sayfasını da yönetebilir. 

Bunun yanında bu konuyla alakalı en önemli özelliği ise sipariş kişiye ulaştığında faturasını kayıtlı olan mailine göndererek işlemi daha kolay ve pratik bir şekilde halletmesidir. Bu sayede de çalışanlara kargoyu ayarladığında fatura ile uğraşmayacak, hatta müşteri açısından bakıldığında faturanın kaybolması gibi bir sorunda ortaya çıkmayacaktır. Fatura direk maile mesaj olarak gelir ve orada dilediği gibi muhafaza edilebilir.

Maile Gelen Faturanın Kolaylığı 
Faturanın mail e eklenmesi birçok açıdan kolaylık ifade eder. Bunlardan bir tanesi site görevlisi açısından olup, diğeri ise müşteri açısındandır. Site görevlisi açısından olan faydası, kargoları her yolladığı vakitte hepsini faturasını tek tek yazarak kargoya yapıştırmak zorunda kalmaksızın, direkt olarak müşterilerin maillerine faturayı sistem gönderir ve bu sayede görevlerini işi de hafiflemiş olur. 

Müşteri açısından faydasına gelince faturalar kâğıt halinde değil mail halinde geldiği takdirde arşivleyerek dilediği kadar muhafaza edebilir ve lazım olduğunda rahatlıkla her yere gönderebilir. Bu sebeple sitelerin opencart maile fatura gönderme modülünden yararlanması uygun olacaktır.


opencart-beni-ara-modulu


Opencart PDF ile Maile Fatura Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart PDF ile Maile Fatura Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)

Opencart PDF ile Maile Fatura
 • Stok: Stokta var
400,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺