Menu
Sepetim

Opencart Sağ Tıklama Engelle Modülü

Opencart Sağ Tıklama Engelle Modülü
Opencart Sağ Tıklama Engelle Modülü
50,00₺
 • Stok: Stokta Var

Mevcut Seçenekler:

Sağ Tıklama Engelleme Modülü
E-ticaret yapılırken açıklayıcı, yalın bir dil kullanılmasının yanı sıra görsellik ön plandadır. Web sitesi üzerinden sipariş veren tüketiciler için ürünün görselliği oldukça ön plandadır. Özellikle giyim, aksesuar, ayakkabı gibi görselliği daha ön plana çıktığı ticaretlerde daha da bir önem kazanmaktadır. Özenle fotoğrafını çektiğiniz ürünlerinizin aynısını rakip firmaların sitelerinde görmeniz haliyle sinirlerinizi bozacaktır. 

Çünkü siz görselliği elde etmek için bin bir emek vermişsindir ve bir başkası hazıra konup görsellerdeki resmi kopyalamıştır. İşte böyle durumların yaşanmasını önemek için sağ tıklama engelleme modülü geliştirilmiştir. Artık diğer firmalar görselliği üzerine sağ tıklayıp ürünleriniz resmini kaydedip kullanamayacaktır. 

Görselliğinizi Özelleştiren Özellik
Satılan ürünlerin amacı aynı olsa da mutlaka çeşitliliği farklı olacaktır. Her firma ürünlerinin kendine ait özel olmasını ister. Fakat bazı firmalar müşteri adı altında sitenize girip gizlice ürünlerinizin resmini sağ tıklayıp kaydedebilir. Kaydettikleri bu fotoğrafları kendi Web sitelerinde kendi görselleriymiş gibi paylaşabilir. Bu durum oldukça can sıkıcıdır. 

Bu tarz olayların önüne geçmek artık kolaydır. Sağ tıklama engelle modülü ile artık diğer firmalar resimlerinizi alamayacak ve bu şekilde ürünlerinizin fotoğrafları sadece size özel olmuş olacaktır. Emek hırsızlığının önüne geçmek için adminler kesinlikle bu modülü kendi Web sitelerinde kullanmalıdır. Büyük firmalar bazen eşsiz tasarımlar üretip görsel fotoğrafları ile kendi Web sitelerinde paylaşabiliyorlar. En çokta büyük firmaların kesinlikle kullanması gereken bir modül çeşididir. 

Bu Modül Sayısında Resimler Artık Güvende
Web sitenizde bulunan ürün resimlerinin çalınmasını önlemek için hazırlanmış muazzam bir modül örneğidir. Sitenizin güvenliği kadar sitenizde kullandığınız resimlerin güvenliği de bir o kadar önemlidir. Hemen bu modülü çok uygun fiyata sitemizden satın alarak resimlerinizin çalınmasına ve kopyalanmasının önüne geçin. 

Özenle ürünlerinizin resmini çektikten sonra başka Web sitelerinde görmeniz sizi oldukça olumsuz etkilemektir. Bu tarz tatsızlıkların yaşanması açısından sağ tıklama engelleme modülü sitelerinizde kullanmalısınız. Ürünlerin fotoğrafları bu sayede hiç bir sitede yer almayacak ve sadece size özel kalacaktır. Sizde diğer firmalar gibi bu oldukça yararlı olan resim kaydetmeyi engelleyen modülü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 
 

opencart-sag-tik-engelleme

Opencart Sağ Tıklama Engelle Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Sağ Tıklama Engelle Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Click
Resim ve içeriklerin çalınmasını engellemek için harikulade bir modül olmuş. Her sitede olması gerektiğini düşündüğüm sistem.
Aydan
20/11/2018