Anasayfa
Sepet

OpenCart SEO Mega Kit PLUS

Fbajans güvencesiyle

OpenCart SEO Mega Kit PLUS

OpenCart SEO Mega Kit PLUS
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

SEO Mega KIT PLUS

E ticarette başarı sağlamak, ürün veya hizmet içeriklerinizi geniş kitlelere ulaştırmak isterseniz bazı detayları profesyonel bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. E ticaret için OpenCart kullanıyorsanız hedeflerinize daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bu hedeflere erişim hızınızı arttırmak isterseniz de modülleri destekleyici olarak kullanabilirsiniz. Seo Mega Kit Plus modülü arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde bulunma olasılığınızın artmasına yardımcı olan özellikleri taşıyor. Modül içerik bakımından oldukça zengindir. İçeriklerinizi veya sayfalarınızı seo alt yapısına uygun olarak yerine getirmenize imkân sağlar. Bunun için tercih edilebilir özelliği daha ön plana çıkıyor.

Seo Mega KIT Plus Özellikleri

Gelişmiş bir modül yapısına sahip olmakla beraber kullanım kolaylığı ile de kullanıcısı memnun edici bir alt yapıya sahiptir. Kullanıcı olarak her detayına hükmedebilir ve buna bağlı bir seo stratejisi oluşturabilirsiniz. Özellikle de Seo konusunda başarı amaçlanıyor ise her sayfanın ve her ürünün mutlaka ilgili anahtar kelime içeriğinin girilmesi gerekir.

Modül sayesinde seo başlıklarını oluşturabilirsiniz. Özellikle de alt başlıkların oluşturulması işlemi de güvenilir bir şekilde yapılabilir. Özellikleri arasında anahtar kelimeler oluşturmada var. Bu anahtar kelime oluşturucu zengin bir yapıya sahiptir. Özellikle de ürünlerin aranması için seçilen anahtar kelimeleri bu kısma kolayca yerleştirebiliyorsunuz. Her sayfa için bunu gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz bilgi sayfası yani blog olarak kullanım sağladığınız alanda da kullanabilirsiniz.

Meta açıklama oluşturucu seçeneğinde bulunan Seo Mega Kit Plus kullanıcıların ilk olarak görmek istediği bilgi sunmanıza imkan oluşturuyor. Bu kısma ürün veya hizmetle alakalı gerekli olan bilgiyi kısaca girebilirsiniz.

Etiket Tanımlayın

Seo Mega Kit Plus etiket tanımlamanıza da imkan tanıyor. Bulunduğunuz sektördeki ürünler veya hizmetler için en doğru olan etiketleri belirleyerek bu kısma girebilirsiniz. Kullanıcı bu etiketler sayesinde sayfa içi gezinmelerini daha profesyonel bir şekilde sağlayabilir. Bu etiket girişleri her ürün ve her sayfa için yapılabilir.

Resimler İçin Alt Yazı Oluşturun

Seo açısından ele alındığında bu detay büyük önem taşıyor. Resimlerin alt yazısının olması aramalarda isme bağlı olarak öne çıkmasına imkan tanır. Bunun için modülün en önemli detayı bu olarak öne çıkacaktır. Her resim için alt yazı oluşturabilirsiniz. Bunu isterseniz anahtar kelimeler ile destekleyebilirsiniz. Bu sayede her eklediğiniz resmin bir alt yazısı olacaktır.

Seo URL Yapısını Oluşturun

URL kısmında istediğiniz uzantının çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ilgili yere giriş yapmanız yeterli olacaktır. İsterseniz marka veya ilgili anahtar kelimeyi de URL içerisinde geçirebilme imkanınız olur.

Modülün en önemli avantajlarından biri her alana rahatlıkla hükmedebilmeniz ve otomatik olarak tanımlatma yapabilmenizdir.

H1 Başlıklarını Belirleyin

Hazırlamış olduğunuz yazının alt başlıklarını seo yapısına uygun hazırlamanız etkili bir sonuç almanıza olanak sağlar. Bunun için bu bölümü mutlaka denemeniz ve yapacağınız işleme uygun H1 başlıklarını oluşturmanız gerekir.

Neden Tercih Edilmelidir

Seo Mega Kit Plus Opencart için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. İçerik açısından zengin olması ve kullanıcıya tam bir verim sunması başarı oranını üst seviyeye çıkarıyor.

 • Ürün veya hizmet içeriklerini arama motorlarında daha zengin hale getirebilirsiniz.
 • Arama motorlarında bulunma olasılığınızın artmasına yardımcı olur.
 • Her sayfanın ve her ürünün ilgili anahtar kelimelerini hızlı bir şekilde yerleştirebilirsiniz.
 • Kullanım açısından kolaylık sağlar ve zengin bir içerik sağlar.
 • Ürün veya hizmet içeriğinin kullanıcı tarafından gerekli bilgilerin görülmesine imkan sağlar.
 • Anahtar kelimelerinizi güvenilir bir şekilde girebilir ve sitenizin seo düzenini oluşturabilirsiniz.
 • Seo açısından gerekli bilgiyi tam donanımlı olarak size sunar.
 • Daha iyi bir kontrol mekanizması oluşturmanıza yardımcı olur.

Modül web sitenize giriş yaptığınız ürün veya yazıların seo uyumlu hale getirilmesine imkan sağlar. İlgili anahtar ve resimlerin alt yazılarının oluşmasına imkan tanıyarak seo alt yapınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Basit bir kullanımı vardır. İlgili yerleri kolayca doldurabilir ve siteniz üzerinde aktif edebilirsiniz. Ayrıca tanımlama yaparak da bir sonraki girişte daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Seo Mega Kıt Plus Opencart olan her site için uygunluk taşır. Kurulum sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm opencart web siteleri üzerinde kullanılabilir. Özellikle de e ticaret yapıyorsanız bu modül tam size göre olacaktır.

Seo web sitenizin bulunma olasılığını arttıran bileşenleri içerir. Sitenizin içeriklerinin seo bütününe uygun olması gerekir. Bunun için de SEO Mega Kit PLUS modülü tüm seo beklentilerini karşılar ve size yardımcı olur.

OpenCart SEO Mega Kit PLUS Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

OpenCart SEO Mega Kit PLUS Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (3)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (4)
 • (5)
 • (4)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
En kaliteli seo modülü
Başka bir seo modülü ararken ve tam umudu kesmişken denk geldim bu siteye. Sağolsunlar bana hiç aklımda olmayan ama son derece kaliteli ve kullanışlı olan bu modülü önerdiler ve satın aldım. İyi ki de almışım. Desteklerinden dolayıda ayrıca teşekkür ederim.
Hakan
24/06/2019

OpenCart SEO Mega Kit PLUS
 • Stok: Stokta var
 • Lisans: Süresiz
 • Kullanım: 1 Websitesi
900,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺