Menu
Sepetim

Opencart Şifre Resetleme Modülü

Opencart Şifre Resetleme Modülü
Opencart Şifre Resetleme Modülü
50,00₺
 • Stok: Stokta Var

Mevcut Seçenekler:

Opencart Şifre Resetleme Modülü 
E-ticaret firmaların Web siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu siteleri düzenleyen ve yöneten adminler vardır. Her siteyi yöneten adminin kendine özel şifresi bulunmakta. Özellikle büyük firmalarda bu şifreler son derece önemlidir. Şifreniz çalınabilir yâda şifrenizi bilen biri kötü amaçlı siteyi yönetebilir. 

Böyle bir şeyin yaşanmasını mutlaka hiç bir firma istemez. Bu sebepten dolayı adminlerin kullandığı şifreler büyük önem arz eder. Bazen adminler şifrelerini unutabilir böyle durumlarda çalınma olasılığı kadar önemlidir. Peki, şifresini unutan admin ne yapabilir? Bunun cevabı bizden satın aldığınız modülde saklıdır. Şifre resetleme modülünü satın alarak yeni bir şifre elde edebilirsiniz. 

Bu Modül Krizi Ortan Kaldırıyor
Web sitesi yöneticilerinin şifrelerini unutmaları paniğe ve küçük bir krize sebep olabilir. İşte böyle krizleri ortadan kaldırmak için opencartın şifre resetleme modülü devreye girer. Bu modül sayesinde dosyanızdaki şifreyi basit bir şekilde tekrar elde edebilir Web sayfanıza giriş yapabilirsiniz. Modül şu şeklide işlemektedir. 

Dosyanızı ana dizine aktararak yeni şifre oluştur kutucukları çıkacaktır. Bu kutucuklara yeni güncel şifrenizi girerek tekrar Web sayfasının yönetimini gerçekleştirebileceksiniz. Buda krizin yaşanmasını önleyecek ve size kısa sürede olsa panik yapmanızın önüne geçecektir. Her Web sitesi admini mutlaka bu modülü sayfalarında bulundurmalıdırlar. Sitenin güvenliği açısından bu tarz modüller büyük bir önem teşkil eder. 

Opencart Şifre Resetleme Modül Kolaylığı
Web sitesi adminisiniz ve şifrenizi mi unuttunuz? Hemen sitemizden Opencart şifre resetleme modülünü temin ederek bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Site adminlerine önemli derecede büyük kolaylık sağlayan en güzel modül örneklerinden biride şüphesiz şifre resetleme modülüdür. Bu güzel kolaylıktan yararlanarak sizde bu tarz olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu modülle Web sitenizin güvenliğini bir nebze olsa da korumuş olmaktayız. 

Sizde sitenizin güvenliği için şifre resetleme modülüne sahip olmalısınız. Bizler bu modülle her zaman Web sitelerinin adminlerine kolaylık sağlıyor onların güvenliğini güvence altına alıyoruz. Hemen sitemizden çok uygun fiyatlarla şifre resetleme modülünü satın alabilirsiniz. Böylelikle şifre unutmalarında yaşanacak problemlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. 
 

opencart-sifre-sifirlama-modulu

Opencart Şifre Resetleme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Şifre Resetleme Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Şifre Sıfırlama Alındı
O kadar güzel modüller var ki kaç tane ek modül aldığımı hatırlamıyorum. Emeğinize sağlık güzel düşünceler
Gonca
20/11/2018