Anasayfa
Sepet

Opencart Şifre Resetleme Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Şifre Resetleme Modülü

Opencart Şifre Resetleme Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Şifre Resetleme Modülü 
E-ticaret firmaların Web siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu siteleri düzenleyen ve yöneten adminler vardır. Her siteyi yöneten adminin kendine özel şifresi bulunmakta. Özellikle büyük firmalarda bu şifreler son derece önemlidir. Şifreniz çalınabilir yâda şifrenizi bilen biri kötü amaçlı siteyi yönetebilir. 

Böyle bir şeyin yaşanmasını mutlaka hiç bir firma istemez. Bu sebepten dolayı adminlerin kullandığı şifreler büyük önem arz eder. Bazen adminler şifrelerini unutabilir böyle durumlarda çalınma olasılığı kadar önemlidir. Peki, şifresini unutan admin ne yapabilir? Bunun cevabı bizden satın aldığınız modülde saklıdır. Şifre resetleme modülünü satın alarak yeni bir şifre elde edebilirsiniz. 

Bu Modül Krizi Ortan Kaldırıyor
Web sitesi yöneticilerinin şifrelerini unutmaları paniğe ve küçük bir krize sebep olabilir. İşte böyle krizleri ortadan kaldırmak için opencartın şifre resetleme modülü devreye girer. Bu modül sayesinde dosyanızdaki şifreyi basit bir şekilde tekrar elde edebilir Web sayfanıza giriş yapabilirsiniz. Modül şu şeklide işlemektedir. 

Dosyanızı ana dizine aktararak yeni şifre oluştur kutucukları çıkacaktır. Bu kutucuklara yeni güncel şifrenizi girerek tekrar Web sayfasının yönetimini gerçekleştirebileceksiniz. Buda krizin yaşanmasını önleyecek ve size kısa sürede olsa panik yapmanızın önüne geçecektir. Her Web sitesi admini mutlaka bu modülü sayfalarında bulundurmalıdırlar. Sitenin güvenliği açısından bu tarz modüller büyük bir önem teşkil eder. 

Opencart Şifre Resetleme Modül Kolaylığı
Web sitesi adminisiniz ve şifrenizi mi unuttunuz? Hemen sitemizden Opencart şifre resetleme modülünü temin ederek bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Site adminlerine önemli derecede büyük kolaylık sağlayan en güzel modül örneklerinden biride şüphesiz şifre resetleme modülüdür. Bu güzel kolaylıktan yararlanarak sizde bu tarz olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu modülle Web sitenizin güvenliğini bir nebze olsa da korumuş olmaktayız. 

Sizde sitenizin güvenliği için şifre resetleme modülüne sahip olmalısınız. Bizler bu modülle her zaman Web sitelerinin adminlerine kolaylık sağlıyor onların güvenliğini güvence altına alıyoruz. Hemen sitemizden çok uygun fiyatlarla şifre resetleme modülünü satın alabilirsiniz. Böylelikle şifre unutmalarında yaşanacak problemlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. 
 

opencart-sifre-sifirlama-modulu

Opencart Şifre Resetleme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Şifre Resetleme Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
Şifre Sıfırlama Alındı
O kadar güzel modüller var ki kaç tane ek modül aldığımı hatırlamıyorum. Emeğinize sağlık güzel düşünceler
Gonca
20/11/2018

Opencart Şifre Resetleme Modülü
 • Stok: Stokta var
150,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺