Anasayfa
Sepet

Opencart TCMB Kur Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart TCMB Kur Modülü

Opencart TCMB Kur Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart TCMB Kur Modülü
Birçok kişi internet üzerinden alış veriş yapmakta. Bu sayede e–ticaret hizmeti veren birçok site ortaya çıkmaya başladır. E-ticaret evrenseldir. Dolaysısıyla yerli ya da yabancı birçok kullanıcı internet üzerinden hizmet ya da ürün alabiliyorlar. Opencart çoklu para birimi de diyebiliriz Dolar, Euro, Türk parası gibi birçok para birimlerini bünyesinde barındırır. 

Online satış yapan siteler Türkiye Cumhuriyeti Merkez Banksıyla çalışmak isteniyor. Yabancı ülkeler ile Türkiye parası TCMB kurları aynı olmaya biliyor. Bu durum hem tüketiciyi mağdur edebiliyor hem de satıcıyı zor durumda bırakabiliyor. İmdadınıza Opencart yetişiyor. Bu sitem sayesinde nerede olursanız olun alış veriş yaptığınızda ürünü kolaylıkla alabiliyorsunuz.

Opencart TCMB Kur Modülü Özelikleri Nelerdir?
Opencart uygulamasının işletme sahiplerini daha avantajlı kılmak için pek çok avantajıyla kullanıma sunuluyor. İster yabancı olsun isterseniz de yerli Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası kuruyla alış veriş yapmanız sağlıyor. Böylelikle ürünü daha fazla fiyat ödemenize gerek kalmıyor. Döviz kurlarındaki hareketliliklerini güncelleyerek sistemdeki tüm ürünlerin fiyatını da güncellemiş olursunuz. Böylelikle zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.  

Opencart TCMB modülü sayesinde anlık döviz kurlarını görüntüleyebilirsiniz. Siteniz böylelikle daha güvenilir olmuş oluyor. İstediğiniz platform üzerinden hareketleri takip edebilme şansı sunuyor. Birden fazla online sitenizi aynı anda görüntüleme imkânı yine bu modülde görmeniz mümkün. Program uzun süreli kullanıldığı için tekrar tekrar para ödemenize gerek yoktur.  Bu durum daha avantajlı hale sokuyor.

Opencart TCMB Kur Modülü Kurulumu
Opencart hayatımızı kolaylaştıracak yeniliklerle devam ediyor. Opencart uygulamasını kullanmak isterseniz mutlaka uygulamayı yüklemeniz gerekir. Yükledikten sonra uygulamayı açınız. Buradan sistem kategorisine tıkladıktan sonra en altta para birimi vardır. Para birimi sekmesine basınız. Karşınıza bir ekran çıkacaktır. 

Burada ülkelerin para birimleri ve döviz hareketlerini gösterir. Daha sonra sol üstte turuncu kutucuğa tıkladıktan sonra tüm dövizler güncellenmiş olacaktır. Ayrıca sitenizdeki ürünlerinizde fiyatları güncellenir. Yine buradan parasal değerleri eylem kısmından yaparak istediğiniz fiyatlarla ürünlerinizi satabilirisiniz. Bu sayede siteniz daha güvenli olacağından müşterileri daha fazla çekmenizi sağlayacaktır. Böylece daha fazla kar edeceksiniz.

NOT: Ek bir özellik eklenerek kur için alt limit tutarı girebilinmektedir düşen kurdan zarar görmemek için 5.60 olan kur için 5.50 alt limit belirtildiğinde kur 5.30 olsa dahi 5.50 den işlem yapar.

opencart-tek-tcmb-kur-modulu

Opencart TCMB Kur Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart TCMB Kur Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
opencart 3x versiyon tcmb modül
opencart 3x kur otomatik güncelleme yapması için bu modülü satın aldım gayet başarılı zamanında kurulum yapıldı. sistem gayet başarılı merkez bankası kur oranları ile aynı süper çok teşekür ederim elinize sağlık...
Göngör koyugölge
24/05/2019

Opencart TCMB Kur Modülü
 • Stok: Stokta var
750,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
356,61₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺