Anasayfa
Sepet

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü
New Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü 
Bir müşterinin siteden istediğini araması ve dilediği ürünü anında satın alması pek de kolay değildir. Karşı taraftan bakıldığında bunun stresi oldukça büyüktür. Yani site sahibinin bunu ayarlaması ve her müşteri ile ilgilenmesi oldukça zor olacağından dolayı bu tür işlemler e-ticaret sayfaları için yazılım sayesinde daha kolay bir hale gelir.  

Tabii ki bu tür yazılımların da güzel bir şekilde araştırılması ve güvenilir olması oldukça önemlidir.  Zira aksi takdirde sitenin herhangi maddi işleminde sıkıntı çıkabilir ve karışıklık sonucunda bu site batma durumuna dahi gelebilir. Bu sebeple güvenilir olan kişiler tarafından çıkarılan yazılımların araştırılması ve seçilmesi en uygun tercih olacaktır.

Opencart Güvenilir Mi?
Bu tür site içindeki her türlü işin ayarlamasını yapan otomatik yazılımlardan bir tanesi de opencart sistemidir. Opencart uygulaması başka kullanıcılar tarafından da işleme geçirildiği takdirde direkt olarak sitenin istenilen tüm ayarlarını gerçekleştirdiği için oldukça güvenilir bir uygulamadır. Bu sebeple ihtiyacı olan kişiler herhangi bir siteyi açtığı takdirde uygulama sayesinde tüm zorlu işleri halletmek isteyenler opencart uygulamasına da başvurabilir. 

Tabii ki buna başvuranlar ya finansal işlerine ayarlamak müşterilerin gözündeki belirlenen fiyatların görülmesi, ya da ödeme yapmak gibi işlemlerin ayarlanması gibi sorunlar da kullanırken, bazen daha siteyi açmak isteyen kişiler direkt olarak yazılım sayesinde sistemli bir şekilde kurulumu gerçekleşmesi için de sıfırdan başvurabilirler.

Ödeme Kolaylığında Son Nokta
Bazen herhangi bir ürünü aldığınız vakitte ödeme işlemleri çok uzun sürebilir. Bu da vakti kısıtlı olan ve işlemini hemen halletmek isteyen kişiler açısından oldukça sıkıntı doğurabilir. Tam da bu esnada devreye opencart ile tek sayfa halinde ödeme işlemlerini gerçekleştirme modülü girer. 

Bu modül sayesinde çok fazla uğraşmadan ödeme işlemleri tek hamlede rahatlıkla halledilebilir. Bu avantaj hem sitenin güvenirliği açısından oldukça önem arz eder, hem de müşterilerin memnuniyetini çekerek o sitenin daha fazla ziyaret edilmesine de sebep olacaktır. Bu yüzden her yönden incelendiğinde opencart uygulamasının rahatlıkla kullanılabilir olduğu da görülecektir. 

opencart-tek-sayfa-odeme-modulu

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü
 • Stok: Stokta var
400,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
356,61₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺