Anasayfa
Sepet

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü 
E-ticaret sistemlerinde yani online alışveriş yapılacak olan tüm sitelerde oldukça yoğun bir iş temposu bulunur. Ürünlerin tanıtım bilgisi, müşteri ile iletişim, fiyat belirlenmesi gibi daha birçok iş site sahibini yakından ilgilendirir. Bunların kolay bir şekilde halledilmesi ve yerine getirilmesi için de birtakım uygulamalar icat ediliyor. 

Opencart indirim modülü de bu kolaylıklardan bir tanesidir. Herhangi bir bayinin ürünleri hakkındaki tüm fiyat işlemleri için örneğin, ürünlere yapılacak olan %5 veya %50 zam ya da tam ters işlem olan indirim gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirecek olan bir sistemdir. Opencart indirim modülü sayesinde bu kolaylığı elde edebilir ve birçok sorunlu zor işi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Opencart Nedir?
Opencart’ ın daha iyi anlaşılabilmesi için en güzel tabir onun bir yazılım sistemi olduğunu ifade etmek olacaktır. İnternet sitelerinde birçok iş bu tür yazılım sistemleri sayesinde daha kolay bir hale gelir. Opencart indirim veya zam gibi fiyatlarla alakalı bütün işlemlerde e-ticaret sisteminin vazgeçilmez uygulamalarından bir tanesidir. 

Bir paket halinde satın alınan bu uygulama hiçbir emek sarf etmek sizin bayi sahibinin isteğine göre kurulur. Bunun sonucunda müşterilere gösterilmesi gereken tüm fiyat bilgileri de ayarlanmış olacaktır. Tabi ki sadece fiyatla alakalı değil kullanıcı olan kişi hangi alanda kullanmak istiyorsa o alana uygun olarak güncellenir ve ayarlanır.

Opencart Kullanımı İçin Ne Gerekir?
Opencart yazılım sistemini kullanmak isteyen ve sitesinde aktif hale getirmek isteyen kişinin herhangi bir bilgiye ihtiyacı yoktur. Zira opencart bütün ve tam paket halinde tasarlanmıştır. Bu sebeple sadece satın alarak kurulumunun yapılması yeterli olacaktır. Kullanıcı hangi yönde ve ne şekilde faydalanmak istiyorsa ona göre ayarlama yapılır ve işleme geçer. 

Bu sayede birçok sorun çözülmüş ve müşkil olan işler de halledilmiş olur. Güvenilir bir sisteme sahip olduğundan herhangi bir aksaklık veya sorunla karşılaşılmaz. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Kurulumu da satan kişiye yani sahibine ait olduğu için sitesinde kullanmak isteyen kişinin herhangi bir çaba sarf etmesine de gerek kalmayacaktır. 

opencart-topluca-indirim-yapma-modulu

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (2)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
İndirim eklentisi
Hiçbir problem yaşamadan kullandığım modül. eticaret için muntazam bir modül olmuş performans muhteşem
Berk
25/11/2018

Opencart Toplu İndirim Uygulama Modülü
 • Stok: Stokta var
600,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺