Anasayfa
Sepet

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü
Opencart üyelik kaydı yapılırken uzunca sorular ve konuyla alakası olmayan birçok soru seçenekleriyle dolu. Üye olmak isteyen müşteriniz Opencart üyelik kaydını doldururken birçoğu kaydın başında veya ortasında doldurmaktan vazgeçebiliyor. 

Bu durum müşteri sayınızı da oldukça etkilemiş oluyor. Bunun artık çok basit bir yöntemi var hızlı kayıt modülüyle artık müşterileriniz sıkılmadan ve hızlı bir şekilde kayıtlarını yapabilecekler. Böylelikle sizin de müşteri kapasiteniz oldukça artacaktır. Oldukça anlaşılır ve kolay olan Opencart üye hızlı kayıt modülünü kullanarak hem siz zaman kazanın hem de müşterileriniz zaman kazansın. 

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülünün Özellikleri
Opencart üye hızlı kayıt modülünün en büyük özelliği kolay ve kısa sorulardan oluşmasıdır. Müşterileriniz dakikalarını harcayarak doldurdukları üyelik kartlarını artık saniyeler içerisinde doldurabilecekler. Genellikle üyelik kartlarında yer alan sorular veya istenilen bilgiler konuyla uzaktan yakından alakası olmayan sorular oluyor. 

Opencart üye hızlı kayıt modülü ile artık bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Adeta saniyeler içerisinde müşterinizi sıkmadan kolaylıkla doldurulabilir bir kayıt formu oluyor. Opencart üye hızlı kayıt modülünün özellikleri; müşterilerinize zaman kazandırır, müşteri sayınızı yükseltir, yalındır ve akıcıdır. Mutlaka bu modülü firmanızın sitelerinde kesinlikle kullanmalısınız. 2x ve 3x sürümünü destekleyici bir özelliktir. E-ticaret alanında yükselmek isteyen ve müşteri sayısını arttırmak isteyen firmalar mutlaka bu modülü tercih edip kullanmalıdırlar. 

Bu Modülle Müşteri Kazanacaksınız
E-ticaretin önemi gün geçtikçe artıyor. Neredeyse hemen hemen herkes artık alışverişlerini İnternet üzerinden gerçekleştiriyor. Bu yüzden E-ticaret araç ve gereçlerini en iyi şekilde kullanmak gereklidir. Üyelik kayıtlarını birçok firma tercih edip üyeliklerine öncelik tanımaktadır. Önceliklerden yararlanmak isteyen müşterileriniz üye olmak isteyeceklerdir. 

Fakat üyelik kaydı yaptırdıkları sırada uzunca bir metin şekilde hazırlanmış kayıt soruları ile karşılaşınca birçoğu sayfanın sonuna gelmeden sıkılıp üye ol aktan vazgeçecektir. Hızlı kayıt modülüyle artık buna bir son verebilirsiniz. Kısa ve ne sorularından oluşan üyelik kayıtlarıyla daha fazla müşteri kazanacak, size üye olmak isteyen müşterileriniz sıkılmadan kolay bir şekilde kayıt işlemini yapacaktır. 

opencart-hizli-uye-kaydi-modulu

 

opencart-hizli-uye-kaydi-modulu

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Opencart Üye Hızlı Kayıt Modülü
 • Stok: Stokta var
250,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺