Menu
Sepetim

Opencart Üye&Satış Datasını Export Modülü

Opencart Üye&Satış Datasını Export Modülü
Opencart Üye&Satış Datasını Export Modülü
75,00₺
 • Stok: Stokta Var

Mevcut Seçenekler:

Opencart Üye And Satış Datasını Export Modülü
Opencart kullanıcılarına daha fazla kolaylık sunmak için birçok eklenti ekledi.  E- ticarette uğraşan kişilerin tek tek müşterileri kayıt tutması imkânsızdır. Bu hem zaman kaybı hem de istekleri yanlış kişiler gönderilmesine neden olur. Bu durumun olmaması için birçok uygulamalar geliştirse de Opencart uygulamasının sunduğu özellik kadar avantajlı olmadı. Sisteme giren bütün üyelerin gerekli tüm bilgileri tek tuş ile kayıt ortamı oluşturur.  

Ayrıca talepleri de burada görebilirsiniz. Bu işlem sayesinde müşteriyi mağdur etmeden istediği ürünleri en kısa zamanda gönderilmesi sağlanır. Birçok online satış yapan şirketler bu sürümün 3.0.3 sürümünü kullanarak daha avantajlı hale getiriyor.

Opencart Üye And Satış Datasını Export Modülü Özellikleri Nelerdir? 
Uygulama sayesinde müşterilerin bilgilerini toplayarak sistemde daha güvenli kayıt ortamı oluşturulur.  Sipariş ettiği ürünleri tarihlerine göre sıralama yaptığı için aksama olmadan ürünleri müşterilere ulaştırılması sağlanır. Excel üzerine bilgileri aktarma yaparak daha detaylı görülmesi sağlanıyor. Mail bilgileri, müşteri iletişim numaraları da bu sistem üzerine kayıtlıdır. Ayrıca ürünleri kargo takibini de bu modülde görmeniz mümkün.

Böylelikle müşteri ürünü ne zaman alacağına kadar görmesi mümkündür. Modülün kendi dosyalarının kayırt ortamı oluşturularak modifikasyon dosyası oluşturulur. Kaç adet ürün kaldığına dair bilgileri öğrenmiş olursunuz. Hangi, üründen ne kadar kazanıldığını Excel dosyalarına dökerek veritabanına çevrilir. Buradan da daha hızlı görmenizi sağlar.

Opencart Üye And Satış Datasını Export Modülü Kurulumu
 Excel üzerine bilgileri daha hızlı aktararak veritabanı oluşturabilirsiniz ya da var olan bilgileri dışarıya aktarılarak bilgilerin dosyasını oluşturabilirsiniz. Opencart uygulamasını yükseldikten sonra ftp dosyasına basınız.  Buradan ürünlere girilir.  Ürünler kategorisinde ürün hakkında her şey görmeniz mümkün.  Daha sonra sol üst köşede yeşil kutucuk var oraya bastığınızda karşınıza Excel dosyası gelecektir. Burada müşterinin adı soyadı, mail adresi,  hangi adrese gideceğini kaç ürün alacağına dair tüm bilgiler vardır. Burada ürünü göndermiş iseniz. 

Ürün satıldığında ürünüz kargoda sekmesini tıklayarak sistemden otomatik bilgi gidecektir. Ürünü sattıktan sonra ürünler kategorisine gelerek ürün stok sayım sekmesine tıklayarak buradan ürünün satıldığına dair kalan ürünün âdeti düşürülür.

opencart-uye-satis-datasi-modulu

opencart-uye-satis-datasi-modulu

Opencart Üye&Satış Datasını Export Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Üye&Satış Datasını Export Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)