Anasayfa
Sepet

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü

Fbajans güvencesiyle

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Çoklu dil desteği bulunan Gelişmiş WhatsApp Canlı Destek Modülü ile ziyaretçilerinize Whatsapp üzerinden canlı destek hizmeti sunabilir, müşterilerinizin çok daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çoklu dil desteği, hem karşılama mesajları gibi kullanımlarınız için hem de WhatsApp uygulaması için kullanım avantajı sağlamaktadır. Modülde herhangi bir departman ve operatör sınırı bulunmamakla birlikte, ister bireysel, ister kurumsal (WhatsApp Business) telefon numaraları ile kullanılabilmektedir.

 

Operatörler için Haftanın Günleri bazında çalışma planı tanımlaması yapılabilmektedir. Operatör gösterimi -eğer belirlenirse- çalışma zamanlarını baz alarak sağlanmaktadır. Çalışma saatlerinden bağımsız sürekli olarak aktif görünmesi için ise modülün Her Zaman Aktif özelliği bulunmaktadır.

 

Bir operatör birden fazla departmanda yer alabilir ve takma isim tanımlama özelliği kullanılabilir. Operatörler için karşılama mesajı ve profil fotoğrafı da tanımlanabilmektedir.

 

Uygulamamızda Departman Desteği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde departmanlar oluşturup, operatörleri departmanlar ile ilişkilendirebilirsiniz. Departman ekleme zorunluluğu bulunmamakta, sizlere opsiyonel bir özellik olarak sunulmaktadır.

 

Uygalamanın Widget desteği bulunmaktadır. Widget için daire ve kutu gösterim seçeneği tasarımınıza göre kullanma kolaylığı sağlamaktadır. Widget metnini dilediğiniz gibi değiştirebilir hatta görünümü özelleştirmek için panel üzerinden CSS tanımlaması yapabilirsiniz. Widget’in ekranda nereye konumlandırılacağı yine panel üzerinden ayarlanabilmektedir. Widget’i ister sürekli görünür şekilde, ister belirli süre sonunda görünür olacak şekilde, isterseniz de görünmez yapıp sitenizdeki bir butona tıklanıldığında görünecek şekilde kurgulayabilirsiniz. Otomatik açılma özelliği yine zaman ayarlı şekildesistem içerisinde mevcuttur.

 

Ziyaretçilerinize mesaj yazdırabilir ya da tıklanıldığında direk olarak sohbetin başlamasını sağlayabilirsiniz. Size gönderilecek mesaj içerisine otomatik olarak aktif sayfa bağlantısının, operatör adının eklenmesi özelliği bulunmaktadır. Bu sayede ziyaretçinizin hangi sayfadayken sizinle iletişim kurduğu bilgisini edinebilirsiniz.

 

WIDGETS BÖLÜMÜ ÖZELLİKLERİ

 

WhatsApp Canlı Desteğinizin görünümü ve biçimini ayarlayabilirsiniz 

 

Konum: Sağ alt veya sol alt bölümlerinde görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Tema: İster dikdörtgen, isterseniz de daire görünümünü kullanabilirsiniz.

 

Görünürlük: Her zaman seçeneğini işaretlediğinizde sürekli olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sitenize müşteriniz giriş yaptıktan 60 saniye (1 dakika) sonra da görünmesini sağlayarak, müşterinizin dikkatini o an için çekebilirsiniz.

 

Otomatik Açılma: Chat penceresinin tıklandığında açılır halini sizin belirleyeceğiniz bir süre sonunda açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum müşteriniz ile ilgilendiğinizi gösterebilir.

 

Kişisel CSS: Tasarımınız için geliştirmeler sağlayabileceğiniz bir alandır.

 

Tek Departman Gösterimi: Departmanınızın tek olduğu durumlarda departman adınızın görünüp görünmemesi için sizlere sunduğumuz bir seçenektir.

 

Tek Operator Gösterimi: Operatörünüzün tek olduğu durumlarda operatör adınızın görünüp görünmemesi için sizlere sunduğumuz bir seçenektir.

 

Widget İkonu: WhatsApp Sohbete Başla butonunda yazınızın başında görünecek olan ikondur.

 

Widgets Başlığı: WhatsApp ile Sohbete Başla yazı başlığını ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz.

 

Widgets Açıklaması: HTML formatın desteklediği Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız mesaj alanını yönetmenizi sağlar.

 

 

GENEL BÖLÜM

 

Modül Durumu: Açık/Kapalı durumunu güncelleyebilirsiniz.

 

Sohbet Modu: Direk Yönlendirme; WhatsApp Sohbete tıklandığında doğrudan WhatsApp'da mesaj yazma penceresine yönlendirilir.

 

Ziyaretçi Mesaj Yazsın: Sohbet penceresinde yazdığı mesaj ile iletişim kurabilmesine olanak sağlar.

 

WhatsApp Dili: WhatsApp API için kullanılacak WhatsApp dilini seçebilirsiniz.

 

 

MESAJ İÇERİĞİ BÖLÜMÜ

 

Sayfa Linki Gönderimi: Size gönderilen ilk mesajda müşterinizin sizinle hangi sayfanızdan iletişim kurduğuna dair bağlantı linki gönderir.

 

Departman Adı Görünümü: Müşteriniz tarafından hangi departmana tıklayıp mesaj atıldığını gösterir (Bu özellik sadece bir operator birden fazla departmana tanımlıysa kullanılabilir).

 

Operator Adı Görünümü: Bir numara birden fazla operatora tanımlı olabilir, bu durumda mesajın hangi operator adına atıldığını göstermesini sağlar.

 

HAKKINDA

Gelişmiş WhatsApp Sipariş Modülü hakkında sürüm bilgisi, lisans bilgisi ve destek için iletişim bilgileri yer alır.

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (3)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
En İyi Yorumlar
1
5/5
wp modül
mükemmel bir modül olmuş hiç problem yaşanmadan wp ile sipariş verilebiliyor elinize sağlık
zeki
24/11/2018
2
5/5
güzel bir modül
telefon trafiğini bayağı azalttı güzel bir çalışma emeğinize sağlık diğer sitemiz içinde düşünüyoruz inşallah
HÜSEYİN ÖZEN
29/11/2020

OpenCart Whatsapp Canlı Destek Modülü
 • Stok: Stokta var
 • Lisans: Süresiz
 • Kullanım: 1 Websitesi
 • Boyut: 185 KB
 • Dosya Türü: VQMOD
642,23₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
1.750,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
352,49₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺