Anasayfa
Sepet

Opencart Kapıda Ödeme Modülü

Fbajans güvencesiyle

Opencart Kapıda Ödeme Modülü

Opencart Kapıda Ödeme Modülü
Hot
Yüksek Güvenlik
Süper Hızlı Cache
Kesintisiz Altyapı
7/24 Teknik Destek

Opencart Kapıda Ödeme Modülü 
Zamanla her şeyin online olarak yapılması gibi alışverişlerde daha çok online siteler ve mağazalar üzerinden gerçekleştiriliyor. Hatta son zamanlarda covid 19 sebebiyle evde karantinada olanlar veya dışarı çıkma yasağı ilan edildiğinde mecburen evde kalan kişiler dışarı çıkmaya gerek kalmaksızın e-ticaret üzerinden dilediği ihtiyacını karşılayabiliyor. 

Tabii ki çoğunluk kredi kartı veya banka kartıyla ödeme türünü seçerken bazen bu mümkün olmayabiliyor veyahut da limitin yetersizliği sebebiyle nakit ödeme yapılması istenen durumlarda meydana gelebiliyor. Böyle zamanlarda kapıda ödeme şansı bulunan siteler daha fazla tercih ediliyor. Zira hem siteye olan güvenin pekişmesi ve gerçekten ürünün gelip gelmemesi tecrübe edilmesi meydana geliyor, hem de ürün geldiğinde sağlam bir şekilde teslim olan kişi gönül rahatlığıyla ücreti teslim edebiliyor.

Kapıda Ödeme Modülü Nedir?
Kolay ödeme ve tek sayfa üzerinden zahmetsizce ödeme modelleri olduğu gibi opencart kapıda ödeme modülü sayesinde de müşteriler daha rahat bir şekilde alışveriş yapabiliyor. Sipariş edilen ürün kargo ile teslim edildikten sonra anlaşmalı olunan kargoya fiyat teslim edilerek sitenin kârı da buradan kesiliyor. 

Bu gibi kolaylıklar sadece site için değil müşteri için de fayda sağlıyor. Burada önemli olan husus yazılım sisteminin güvenilirliği ve gerçekten bunun halledilip hal edilmediğinden emin olmaktır. Zira birçok hususta dolandırıcılık ve yalan yaygınlaştığı gibi bu sistem üzerinde de mümkün olacağından dolayı yazılıma gerçekten güvenmek ve aktifleştiğinden emin olmak gerekir.

Opencart Kolaylığından Faydalanın 
Opencart yazılım modülleri sayesinde siteleri yönetmek ve işleri düzene koymak daha kolay bir hale geldiğinden dolayı bundan faydalanmak her bayi ve e ticaret ile uğraşan kişinin hakkıdır. Bu sadece kendisi için bir kolaylık olmayıp sitenin daha güvenilir bir hale gelmesine de katkı sağlayacaktır. 

Aynı zamanda böyle düzenli ve kolaylık sağlayan bir yerden alışveriş yapmak müşteri memnuniyetini de çekeceğinden dolayı daha güzel bir reklam yapmaya da vesile olur. Hem e ticaret ile ilgilenen kişi hemde müşterinin yararını düşünerek pratik işlemler meydana getiren bu sistemden faydalanmak daha kârlı olacaktır.

NOT: 3x sürümleri için ödemelere ek ücret talep et yada indirim uygula modülü ile kullanılabilir modülün sürümü eski olduğundan dolayı 3x e güncellenmemiştir.

 

opencart-kapida-odeme-modulu opencart-kapida-odeme-modulu

Opencart Kapıda Ödeme Modülü, OpenCart Eticaret Paketleri listesinde yer almaktadır.

1

Yorumlar

 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Opencart Kapıda Ödeme Modülü Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
Bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)
 • (5)

Opencart Kapıda Ödeme Modülü
 • Stok: Stokta var
400,00₺

Mevcut Seçenekler:

Benzer Modüller

Opencart Serbest Piyasa Kur Döviz Modülü
New Hot
Bu modül ürün eklerken farklı para birimleri girişine imkan sağlar. Mağazanızın para birimi Türk Lirasıdır, yalnız ekleyeceğiniz ürünün piyasası dolar..
2.500,00₺
OpenCart Tahsilat Modülü
New Hot Free
E-Ticaret'te konu özel tutar çekimler olduğunda ürün fiyatını güncellemek vb. diğer yöntemler hem vakit, hem prestij bazende geçici düzenlenen fiyatta..
Fiyat Sorunuz
MoonBanner Paketi
New Hot Free
Banner Tasarım Paketi Kampanyası! Uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından, size özel olarak ve özenle hazırlananan tasarımlarla ..
Fiyat Sorunuz
Comodo Positive SSL Sertifikası
New Hot
     Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.Dak..
354,81₺
Opencart PDF ile Maile Fatura
New Hot
Opencart İle Maile FaturaZaman değiştikçe ve her şey Online olarak halledilmeye başlatıldığında, faturalar dahi Online olarak halledilecek adrese gönd..
400,00₺